3 Sprouts Bidon Jeleń Pink 350 ml

 • Dodaj recenzję:
  • IWBDEE
  • Producent: 3 Sprouts
  • Dostępność: Wysyłka 24h!
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 44,00 zł / szt.

  3 Sprouts Bidon Jeleń Pink

  Bidon od 3 Sprouts jest niezbędny do torby na lunch dla Twojego dziecka. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa, jest odporny na zapachy, plamy i zarysowania. Bezpieczny, nie zawiera ołowiu, BPA, i ftalanów. Miękki silikonowy i wygodny ustnik do picia odchyla się i jest łatwo dostępny dla młodszych dzieci. Posiada poręczny uchwyt ułatwiający przenoszenie, idealny do transportu. Duża pojemność bidonu, a zarazem niewielki rozmiar sprawia że zmieści się do większości plecaków lub torebek. Specjalnie skonstruowany zapobiega niepotrzebnym wyciekom płynu. Przyjemna kolorystyka i wzór bidonu sprawi, że dziecko z chęcią będzie po niego sięgało.

  Pojemność: 350 ml

  Cechy:
  - konstrukcja bidonu z odchylanym ustnikiem jest łatwo dostępna dla małych dzieci
  - odpowiedni do wody, napojów i soków
  - zintegrowany uchwyt ułatwia przenoszenie
  - bidon zaprojektowany w taki sposób, aby zapobiegać niepotrzebnym wyciekom płynu
  - przeźroczyste ścianki bidonu umożliwiają kontrolę ilości napoju
  - idealny do przedszkola na spacer lub wycieczkę
  - lekki wykonany z wysokiej jakości, nietoksycznego tworzywa
  - bezpieczny bez ołowiu, bez BPA i ftalanów
  - nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat

  Czyszczenie:
  - można myć w zmywarce na górnej półce
  - nie używać w mikrofali

  Wymiary:
  - wysokość 17 cm
  - średnica 6 cm

  3 Sprouts to Kanadyjska firma specjalizująca się w produktach do wyposażenia wnętrz. 3 Sprouts został stworzony przez trzech przyjaciół, którzy podzielają miłość do dzieci i uznanie dla unikalnych i nowoczesnych produktów. Pracując w projektowaniu w Nowym Jorku i Toronto dla takich firm, jak Kate Spade, Barneys New York i Holt Renfrew, zainspirowali się do stworzenia kolekcji, która skierowana zarówno jest do rodziców jak i dzieci.

  Od narodzin 3 Sprouts - wiosną 2007 roku firma jest szczęśliwa, aby służyć klientom, którzy podzielają zaangażowanie na dobrze zaprojektowane produkty dla dziecka. Producenci kochają markę 3 Sprouts, która pozwala znaleźć wielką radość w projektowaniu produktów, które pasują dla każdego domu. 3 Sprouts pozostawia uśmiecha dla każdego, który widzi produkty jak i dla codziennych użytkowników.

  Wiek: Od 3 lat
  Płeć: dziewczynka
  Kolor: różowy
  Materiał: plastik