3 Sprouts Organizer na Pieluszki Słoń

 • Dodaj recenzję:
  • 3SDCELE
  • Producent: 3 Sprouts
  • Dostępność: Wysyłka 24h!
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 65,01 zł / szt.

  3 Sprouts Organizer na Pieluszki Słoń
  Numer kat. 3SDCELE

  Organizer na pieluszki i akcesoria pielęgnacyjne nie tylko pomoże rodzicom szybko i wygodnie przewinąć dziecko, ale również pomieści wszystkie akcesoria niezbędne do pielęgnacji malucha. Idealny do przechowywania pieluch, chusteczek, balsamów i drobniejszych przyborów do pielęgnacji włosów, paznokci, noska czy ząbków maluszka. Najpotrzebniejsze produkty rodzic będzie miał na wyciągnięcie ręki, a rączka na środku organizera stanowi wygodny uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu organizer można z łatwością przenieść z miejsca na miejsce. Estetyczny wygląd oraz kolorystyka, sprawiają, że organizer dopasuje się do każdego wnętrza dziecięcego pokoju. Gdy dziecko wyrośnie z pieluch organizer sprawdzi się jak pojemnik na zabawki.

  Materiał:
  - 100% poliester

  Wymiary organizera:
  - wysokość 10,5 cm
  - długość 11 cm
  - szerokość 10 cm

  Czyszczenie:
  - czyścić tylko ręcznie

  Wymiary opakowania:
  - szerokość 29 cm
  - wysokość 28 cm
  - głębokość 3 cm

  3 Sprouts to Kanadyjska firma specjalizująca się w produktach do wyposażenia wnętrz. 3 Sprouts został stworzony przez trzech przyjaciół, którzy podzielają miłość do dzieci i uznanie dla unikalnych i nowoczesnych produktów. Pracując w projektowaniu w Nowym Jorku i Toronto dla takich firm, jak Kate Spade, Barneys New York i Holt Renfrew, zainspirowali się do stworzenia kolekcji, która skierowana zarówno jest do rodziców jak i dzieci.

  Od narodzin 3 Sprouts - wiosną 2007 roku firma jest szczęśliwa, aby służyć klientom, którzy podzielają zaangażowanie na dobrze zaprojektowane produkty dla dziecka.

  Producenci kochają markę 3 Sprouts, która pozwala znaleźć wielką radość w projektowaniu produktów, które pasują dla każdego domu. 3 Sprouts pozostawia uśmiecha dla każdego, który widzi produkty jak i dla codziennych użytkowników.

  Wiek: Od 0 lat
  Płeć: chłopiec/dziewczynka
  Kolor: różnokolorowy
  Materiał: poliester