BEABA Babycook Plus Robot do gotowania na parze GREY

  • 912464
  • Producent: BEABA
  • Dostępność:
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • 990,00 zł / szt.

Urządzenie do gotowania na parze Babycook® Plus 4w1.
 
Przygotuj pełny posiłek dla Twojego dziecka przy użyciu tylko jednego urządzenia – od przystawek, przez obiad do deseru – wszystko za pomocą Babycook® w jedyne 15 minut. Babycook® gotuje na parze, miksuje, podgrzewa i rozmraża. Urządzenie jest łatwe w obsłudze - jeden przycisk pełni wiele funkcji. 
Gotowanie na parze – zapewnia smaczne i zdrowe posiłki w których zachowane są wartości odżywcze i witaminy. To szczególnie ważne w okresie przechodzenia przez dziecko z ‘butelki’ na posiłek stały, ale również w późniejszym okresie. 
Miksowanie – przygotuj posiłek zmielony na zupkę (bardzo drobno posiekane składniki) lub na puree (drobno posiekane składniki). Możesz też tylko delikatnie posiekać, rozdrobnić np. kawałek mięsa dla starszego dziecka. Zdecydujesz o gęstości posiłku dzięki wygodnemu regulatorowi miksowania. Babycook® ułatwia Ci dostosowanie konsystencji posiłków do aktualnego etapu rozwoju żywieniowego Twojego dziecka.
Podgrzewanie i rozmrażanie – podaj dziecku przygotowany wcześniej posiłek podgrzewając go lub rozmrażając w Babycook®. Pojemność dzbanka to 1100ml dzięki czemu przygotować możesz np. obiadek na kilka dni wprzód i zamrozić je podzielone na mniejsze ilości.
Babycook® jest kompaktowy i możesz zabrać go ze sobą na wakacje lub gdziekolwiek indziej, gdzie może być on potrzebny. Idealnie sprawdzi się też na przykład w małej kuchni. Dzięki wygodnemu zamknięciu Babycook Solo możesz używać tylko jedną ręką - bez problemu otworzysz dzbanek, wyjmiesz go z urządzenia i przełożysz posiłek na talerz.
 
Specyfikacja Babycook:
- pojemność dzbanka  1100 ml (urządzenie posiada 2 dzbanki)
- baza ze stali nierdzewnej
- wskaźnik ilości kamienia
- czas gotowania: do 15 minut
- zabezpieczenie (Babycook® nie uruchomi się jeśli dzbanek nie jest poprawnie zainstalowany)
- automatyczne wyłączenie po zakończeniu pracy
- po wyłączeniu urządzenie wydaje sygnał dźwiękowy
- szpatułka ułatwiającą wyjęcie koszyczka z jedzeniem
- przykrywka do mielenia
- wszystkie elementy (oprócz bazy z kablem zasilającym) można myć w zmywarce
- książka z przepisami (w językach FR,ANG,IT)
- nienagrzewająca się obudowa chroniąca przed poparzeniami
- dołączone akcesoria: szpatułka, ułatwiająca wyjęcie koszyczka z jedzeniem, cyrkulacyjne nożyki do blendowania, przykrywka do mielenia, książka z przepisami (w językach FR, ANG, IT)