AKTYWNOŚCI DOMOWE

16-04-2020


5 KREATYWNYCH ZABAW W DOMU


W tym wyjątkowym czasie wyzwaniem dla rodziców jest wymyślanie kreatywnych zajęć dla swoich pociech. Ważne, aby zadbać, by ten czas spędzony w domu nie był zmarnowany – nauka przez zabawę, kreatywne i twórcze zajęcia, wspólna zabawa i dużo śmiechu. To zapewnią dostępne u nas w sklepie gry i zabawki!

PUZZLE

Puzzle to fantastyczna zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku. Pozwalają rozwijać zdolności manualne – ćwiczenie koordynacji ręka-oko. Przez konieczność dopasowywania do siebie elementów wyrabiana jest precyzja i finezja ruchu. W przyszłości ułatwi to naukę pisania i rysowania. Dla rodziców dużo relaksu i ćwiczenie skupienia. A dla wszystkich - ogromna satysfakcja po ułożeniu całej układanki! 

Puzzle dla dzieci

Nasze propozycje:

1. Londji

2. Djeco

3. Moulin Roty

4. Mudpuppy

5. Petit Collage

6. Znajdziecie także zestawy dla bardziej zaawansowanych wielbicieli puzzli puzzle dla zawodowców :)


Puzzle rodzinne 500 elementów

 


GRY PLANSZOWE I KARCIANE


Niezależnie od wieku, płci, narodowości – wszyscy kochają gry planszowe! Super pomysł na spędzenie wieczoru, jak i rodzinnego popołudnia. Zaczynając od prostego „grzybobrania” albo „chińczyka”, bardziej wyszukane, zagraniczne gry. Pamiętaj jednak, by dopasować zabawę do wieku i poziomu dziecka.Nasze propozycje:

1. Gry zręcznościowe i sportowe

 

Gry zręcznościowe dla dzieci na czas kwarantanny

 

 

2. Gry karciane

 

Gry karciane dla dzieci