Djeco - świat fasynujących zabawek

10-10-2019

Djeco, wyjątkowe zabawki!

Wszyscy - no prawie wszyscy znają markę Djeco. Kilka słów wstępu o marce. To francuska firma, która już od ponad 60 lat wytwarza gry i zabawki dla dzieci oraz młodzieży. Głównymi walorami produktów są wyjątkowy design, jakość, kreatywność. Zabawki charakteryzują się estetycznym wykonaniem, rozwijają wyobraźnię, logiczne myślenie oraz edukują. Zabawki są projektowane w siedzibie firmy w Paryżu zgodnie z niezmienną filozofią - zabawka ma wzbudzać zainteresowanie, pobudzać pasję, intelekt i wyobraźnię dzieci, a także dawać wiele radości. Właśnie dlatego zabawki Djeco urzekają oryginalnym wzornictwem, a także pięknymi ilustracjami. Obie te cechy stały się już znakiem rozpoznawczym marki. Djeco stale współpracuje z wieloma znanymi i uznanymi ilustratorami tworzącymi dla dzieci i młodzieży. W efekcie tej współpracy powstają gry i zabawki wpisujące się w dziecięce gusta.

Jak myślicie jakie zwierzątko jest logiem marki?

Tak to gekon. Co więcej to zwierzątko, które przynosi szczęście.

Inspiracją do pierwszych graficznych projektów był świat zwierząt, stąd wziął się m.in. znak marki — zielony gekon.

 

 

DJECO skupia się na precyzyjnym dostosowaniu projektowanych zabawek do określonych przedziałów wiekowych. Dzięki temu są to produkty w pełni bezpieczne, a ponadto dostosowane do konkretnych etapów rozwoju dziecka. Właściwy dobór zabawek pozwala umiejętnie stymulować wyobraźnię, logiczne myślenie, a także koordynację ruchową i zdolności manualne. W ofercie znajdują się produkty dedykowane typowo dla dziewczynek i dla chłopców, jak też uniwersalne.

Świetną propozcją Djeco jest nowość w ramach linii Zig & Go.

Zestaw do poznania zasad akcji i reakcji.
Zabawa z reakcją łańcuchową: zbuduj swój własny tor tak, aby poszczególne elementy wywołały reakcję łańcuchową różnych ruchów i działań. Niektóre początkowo wolne, ale nagle przyspieszają, podczas gdy inne wywołują dźwięki.
Gra poznania i rozumienia: poznaj pomysłowość reakcji łańcuchowej, dowiedz się, jak zmieniają się prędkości w zależności od ciężaru elementu i oceń odległości między nimi.
Zabawa w konstrukcję: poznaj wpływ, jaki wywierasz na tor, dokonując dużych zmian lub drobnych korekt, które mogą mieć duży wpływ na sukces i doświadczenie. Dedykowany wiek to przedział 8-13 lat.

 

Zapraszamy do zabawy...

Zespół Kinderland24