Zimowa kolekcja śpiworków LA MILLOU

29-10-2019

Małymi krokami zbliża się do nas zima. Czas, ten wakacyjny i ciepły mamy już za nami. Co niektórzy marzą za wyższą temperaturą i co więcej zawsze chcieliby, aby trwał ten letni okres. Ale cóż mamy piękną złotą jesień. Dni krótsze, dżdżyste i wietrzne dają znak, aby się cieplej ubrać.

Tak, tak drogie mamy i tatusiowie, to czas aby zainteresować się kolekcjami jesienno-zimowymi m.in. bardzo znanej i lubianej marki La Millou. W asortymencie marki znajdują się przepiękne, ciepłe i wygodne dla dziecka śpiworki, które spełniają podstawowe warianty bezpieczeństwa m. in. chronią dziecko przed zimnem, wiatrem, deszczem czy śniegiem.

 

 

Materiały z których są szyte śpiworki są oddychające, bardzo trwałe, miękkie i co ważne wodoodporne. Ważnym elementem śpiworka jest ciepły i miękki kaptur, który można regulować dzięki wszytym gumkom. Wypełnienie śpiworka jest w pełni bezpieczne, antyalergiczne. Mamy cenią w marce przepiękną kolorystykę: jasną, ciemną i barwną, a także funkcjonalność, uniwersalność i praktyczność.

Uzupełnieniem oferty śpiworków jest kilka produktów takich jak: mufki rękawice, shopper bag do wózka.

 

 

Jeśli zastanawiacie się, czy to już czas na zakup śpiworka dla Twojego dziecka, to oczywiście jest to ostatni moment na zakup ciepłego zimowego odzienia, ponieważ w chwili obecnej kolekcje zimowe zaczynają się kończyć. Co więcej jeśli masz dylemat w jaki śpiworek się zaopatrzyć, zachęcamy do konsultacji z naszymi sprzedawcami, którzy chętnie doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Zachęcamy do odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym, gdzie masz możliwość obejrzenia kolekcji zimowych La Millou.

Lubimy chwalić się ciekawymi komentarzami naszych Klientów, dlatego prosimy o opinie, które pozwolą podjąć decyzję zakupową innym kupującym. Najciekawsze będziemy publikować i odwzajemniać się życzliwością...

Skorzystaj z kontaktu.

sklep@kinderland24.com.pl