ZIMOWA KOLEKCJA ŚPIWORKÓW LA MILLOU

29-10-2019

   

    Śpiworki, o których marzysz

Małymi krokami zbliża się do nas zima. Co niektórzy tęsknią za wyższą temperaturą, ale cóż mamy już piękną złotą jesień. Dni są krótsze, dżdżyste i wietrzne... Powoli dają znak, aby się ubrać cieplej...


Każda mama wie, że bezpieczeństwo to podstawa... Wiąże się to z zachowanie dobrego zdrowia, nie tylko mamy, ale przede wszystkich bezbronnego maluszka. Często zastanawiamy się, czy czapeczka i rękawiczki zabezpieczą malca przed zimnem i chłodem. A może przydałaby się cieplejsza kurteczka? A może kocyk? A może większy? A może inny wzór? A może inny materiał? Wielokrotność pytań "a może" wzrasta z stopniowym zagłębianiem się w liczne propozycje wielu dziecięcych marek...  Czy to właściwe?

My wiemy, że przede wszystkim każda minuta w dobie ma znaczenie. Nadaje rytm naszemu życiu... W końcu nie chcemy przesiedzieć całych nocy nad szukaniem odpowiednich rzeczy, które faktycznie będą spełniać nasze potrzeby. 
Szanując Wasz czas - drogie mamy - chcemy przedstawić Wam zestawy do wózka z najnowszej kolekcji jesienno-zimowej bardzo znanej i lubianej marki La Millou.


W asortymencie marki znajdują się przepiękne, ciepłe i wygodne dla dziecka śpiworki, które spełniają podstawowe dziecka i każdej zatroskanej mamy - chronią dziecko przed zimnem, wiatrem, deszczem czy śniegiem.Materiały z których są szyte śpiworki są oddychające, bardzo trwałe, miękkie i co ważne wodoodporne. Ważnym elementem śpiworka jest ciepły i miękki kaptur, który można regulować dzięki wszytym gumkom. Wypełnienie śpiworka jest w pełni bezpieczne, antyalergiczne. Mamy cenią w marce przepiękną kolorystykę: jasną, ciemną i barwną, a także funkcjonalność, uniwersalność i praktyczność.

Uzupełnieniem oferty śpiworków jest kilka produktów takich jak: mufki rękawice, shopper bag do wózka.

 

Co więcej jeśli masz dylemat w jaki śpiworek się zaopatrzyć, zachęcamy do konsultacji z naszymi sprzedawcami, którzy chętnie doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Zachęcamy do odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym, gdzie masz możliwość obejrzenia kolekcji zimowych La Millou.


Lubimy chwalić się ciekawymi komentarzami naszych Klientów, dlatego prosimy o opinie, które pozwolą podjąć decyzję zakupową innym kupującym. Najciekawsze będziemy publikować i odwzajemniać się życzliwością...

Skorzystaj z kontaktu.

sklep@kinderland24.com.pl