Kreatywne zabawki od Janod

09-10-2019

 

Bardzo często dorośli stoją przed dylematem zakupu kolejnej zabawki dla dziecka. Dość często spotykamy się z informacją od naszych klientów, że tę zabawkę już mamy. Dlatego też chcemy przedstawić francuską markę Janod.

Wielkim atutem producenta jest to, że zawsze jest wiele nowości. Do głównych linii produktowych zaliczamy: zestawy artystyczne, zabawki edukacyjne, zabawki magnetyczne, pojazdy, kolejki drewniane, puzzle, gry, instrumenty muzyczne, koncepcję zabawy w dom, a także na zewnątrz.

Dziś szczególną uwagę kierujemy na zabawki artystyczne i kreatywne nie tylko ze względu na jesienną aurę, ale może przede wszystkim na ich wyjątkowość.

Zaczniemy od ponadczasowych stempelków. Wiek dedykowany zaczyna się już od 18 m-cy: farma, słodkie sny, 3+ to pokaz mody, rycerze oraz 6+ tytuły: słodziaki, dookoła świata. Stempelki do zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które koordynują i poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią malować, rysować, a przede wszystkim tworzyć. Kolejną propozycją są Zestawy kreatywne Janod ArtsAndCrafts, mamy tutaj wiele ciekawych tytułów: piankowa modelina małe zwierzątka, zdrapywanka Animetrics, brokat i blask tropikalna dżungla, cekiny baletnice, kryształki medaliony, guziki i pętelki podróż, czarodziejskie cyrkonie, metaliczny połysk Bollywood, zdrapywanka maski, konie i jednorożce i wiele innych. Koncepcja zabawy polega na pracach manulanych naklejania, zabawy brokatem, zdrapywanek, cekinowania, szycia, piaskowania itp.

Zachęcamy do zapoznania się szerzej z ofertą marki Janod, która to posiada naprawdę mnóstwo zabawek, które zaspokoją potrzeby kreacji artystycznych każdego dziecka.