Świąteczne propozycje - od 250 zł

17-11-2019

Święta coraz bliżej. Zaczyna się okres w którym produkty, cieszącym się największym zainteresowaniem zaczynają w większym stopniu niż inne znikać z ofert sklepowych. W tej edycji blogu przedstawimy kilka produktów na które warto zwrócić uwagę w cenie od 250 zł.

Muzyczny Wieloryb z wyskakującymi kolorowymi kulkami marki B.Toys. Niekończąca się zabawa piłeczkami, które wprawione w ruch strumieniem powietrza skaczą do rynny w rytm muzyki. Kolorowe kule, które nie trafiają do paszczy, toczą się w różne strony co motywuje dziecko do ruchu, aby je złapać. Zabawka doskonale rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz myślenie przyczynowo-skutkowe. Cena produktu to 299,00 zł. Produkt jest dedykowany powyżej 9 m-ca życia.

Drugą propozycją dla najmłodszych jest Mata Edukacyjna z zabawkami Edvin Kids Concept. Miękka mata o średnicy 80 cm z pałąkami na krzyż na której wiszą zwierzątka pozwolą uspokoić dziecko i zająć je zabawą. Chęć chwycenia zawieszonego misia zachęca dziecko do podnoszenia główki i wyciągania rączek, dzięki czemu maluch nieświadomie wzmacnia kręgosłup i mięśnie. Piękne stylowe przeszycia w białej oprawie wkomponują się w wystrój każdego pomieszczenia. Cena maty wynosi 328,90 zł.

 

 

Kolejną marką, która ciekawi swoim designem i funkcjonalnością zabawek jest Janod. Zaprezentujemy 2 pozycje. Pierwsza z nich to Wielofunkcyjna kostka edukacyjna z pętlą, która jest dedykowana dzieciom w wieku od 18 m-ca życia. W górnej części znajdują się pętle z kolorowymi elementami do przesuwania. Kostka zawiera sorter kształtów, młynek, terkoczące pokrętło, koła zębate, lusterko oraz drzewko - labirynt. Wiele różnych form zabawy daje dziecku dużo radości z chęci odkrywania ciekawych zależności. Zabawka wzmaga u malucha koordynację ruchową, rozwija spostrzegawczość, małą motorykę. Kostka edukacyjna jest w cenie 320,00 zł.

Drugą zabawką Janod jest Wózek warsztat magnetyczny z narzędziami Brico w cenie 389,00 zł. Być może pierwszy warsztat zainicjuje w dziecku chęć bycia mechanikiem, a może pogłębi jego pasje. Niesamowity zestaw z narzędziami rozwija zdolności manualne, cierpliwość, koncentrację, stymuluje wyobraźnię i umiejętności społeczne, zachęcając do odgrywania scen z zachowań dorosłych. W skład elementów wózka wchodzą śruby, gwoździe, listwy do mocowania z otworami, magnetyczne narzędzia, które trzymają się ściany dzięki wbudowanym magnesom, koła zębate, imadło. Dedykacja wiekowa: 18-36 miesięcy.

Kolejnym produktem jaki powinien zainteresować każdego malca jest Mata Edukacyjna Gymotion Activity Playland firmy Yookidoo. Kolorowa mata pełna ekspresji i wrażeń z nowych doznań gwarantuje niesamowitą zabawę. Na pałąkach wiszą zabawki: laleczki, smok, lusterko. Gdy dziecko już siedzi można odpiąć pałąki wraz z zamontowanym torem, który można położyć na macie. Na pojeździe można posadzić pluszową postać, która bardzo lubi podróżować. Dzięki modyfikacji jest możliwość zabawy przez dziecko na leżąco, na brzuchu oraz na siedząco. Cena 369,00 zł.

A teraz pewnie wszystkim znana kolorowa 12-elementowa tęcza Grimm's. Kolorowe drewniane elementy w kształcie łuków w różnych kolorach otrzymały prestiżową nagrodę "Zabawka Roku". Klocki dzięki którym dziecko może zbudować korzystając ze swojej pomysłowości wiele niesamowitych obiektów, które mogą być tunelem, kołyską, czy ogrodzeniem dla zwierząt. Zabawa klockami Grimm's to: nauka kolorów, trening dla dziecięcych dłoni, pobudzenie koncentracji przestrzennej i umiejętność kreatywnego wykorzystania poszczególnych elementów i łączenia ich z innym zabawkami... Cena 319,00 zł.

Wyjątkowym produktem w ramach tej grupy propozycji prezentowych może okazać się Elektryczne pianino Animambo marki Djeco, dzięki któremu dziecko może poznać jedno ze swoich pierwszych pasji i zdolności. Dzięki instrumentowi maluch rozwija słuch, poznaje dźwięki, melodie, uczy się gry pierwszych rytmów. Co więcej pianinko może stać się pięknym mebelkiem w dziecinnym pokoiku ze względu na stylową grafikę w drewnianej oprawie. Zabawka jest odpowiednia powyżej 3 roku życia, jego cena to 369,00 zł.

Drugą propozycją marki jest Domek dla lalek Color House Petit home. Domek wykonany jest z drewna, projektowo nawiązuje do nowoczesnej architektury, dzięki której ma przeszklone przestrzenie i przestronne wnętrza. Domkiem można bawić się z każdej strony ze względu na otwartą bryłę. Zarówno mebelki jak i laleczki są dostępne do zakupienia osobno. Zabawa rozwija dziecięcą wyobraźnię i zachęca do odgrywania ról, a także do zagospodarowywania przestrzeni domu. Zabawką mogą się bawić dzieci już od 4 roku. Cena 379,00 zł.

 

 

Marka Maileg, przepiękna i stylowa kolekcja może pochwalić się zestawem Baletnice Kot i Mysz Dancing Cat and Mouse in Shoebox, który zawiera:

- kotka w spódniczce baletowej - wys kotka 26cm,

- myszkę w spódniczce - wys myszki 13cm,

- pudełko, które wyglądem nawiązuje do opakowania po butach i wykorzystujemy je do zabawy w studio baletowe, może być też garderobą,
- do tego pufy, materac pikowany oraz dwa metalowe wieszaki.

Kotek w swoich łapkach i stopach ma wszyte magnesy, dzięki czemu możemy go przyczepić do metalowego drążka, który znajduje się w pudełku. Zabawa laleczkami przyniesie z pewnością wiele niezapomnianych chwil, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać role i kreować postaciom baletowe figury. Zestaw jest dedykowany dzieciom powyżej 3 roku życia, a jego cena kształtuje się na poziomie 289,00 zł.

Ostatnią produktem jest Skrzat Mega Pixy, Helen 100cm, także od marki Maileg to propozycja kalendarza adwentowego. Lniany strój, w który ubrany jest skrzat został oznakowany numerkami odpowiadającymi dniom miesiąca. Pixy może być ozdobą świątecznego domu, a także przyjacielem dziecka przez cały rok. Skandynawski skrzat dedykowany jest dla dzieci powyżej 3 roku. Cena 319,00 zł.

 

 

 Z pozdrowieniami                

Zespół Kinderland24.com.pl