Świąteczne propozycje - od 100 zł

11-11-2019

Weszliśmy w okres zakupów świątecznych. Szum wokół wszechobecnej komercji jest czymś sprawiającym mętlik w naszych głowach. Dlatego też wpadliśmy na pomysł sugestii Waszych prezentów. Korzystając z okazji warto wziąć pod uwagę fakt, że Kinderland24 jest już 10 lat na rynku w branży dziecięcej w segmencie marek premium. Z tej okazji przygotowujemy wiele niespodzianek ale to dopiero w styczniu. Nie chcąc się chwalić dużym doświadczeniem sprzedażowym i obsługą tysięcy zamówień naszych Klientów spróbujemy pokazać Wam te pozycje na które warto zwrócić uwagę. Nakreśliliśmy kilka grup takich produktów w zależności od wartości koszyka. Otóż wyróżniliśmy wartości na poziomie powyżej 100 zł, 250 i 400 zł.

W pierwszej grupie, czyli zakupy powyżej 100 zł znajdują się produkty z marki Djeco. Proponujemy dość interesującą grę zręcznościową Djeco Zestaw konstrukcyjny Zig&Go-28el 8-13lat polegającą na ułożeniu toru kulowego. Podczas trasy dzieją się rzeczy ściśle powiązane z fizyką. Zabawa sprawia niesamowitą frajdę. Koszt to 129,99 zł.

Kolejnym prezentem w ramach marki Djeco są Meble dla lalek KUCHNIA Mon Petit home. Koncepcja zabawy mebelkami każdego rodzaju jest ponadczasowa. Dzieci bawiąc się, uczą porządku i stylizowania swojej kuchni. Czynności takie jak: zmywanie, pieczenie, czy przechowywanie produktów spożywczych w lodówce dają bodźce do zachowań w dorosłym życiu. Cena 149,00 zł.

Następną zabawką dedykowaną przez nas jest Książeczka z mini - przytulanką Nosorożec Marius marki Lilliputiens. Jest to pierwsza książeczka dziecka, która jest miękka z elementami sensorycznymi. Opowieści i historie jakie można podłączyć do ilustracji wzbudzają chęć poznawania i ciekawość dziecka. Kolorowe obrazki przedstawiające zwierzątka oraz zaskakujące okienka pobudzają dziecięcą wyobraźnię, aktywizują zmysły wzroku, dotyku i słuchu. Propozycja cenowa kształtuje się na poziomie 135,00 zł.

Drewniana Laweta z podnośnikiem i 4 autkami marki Little Dutch jest zabawką dla każdego fana motoryzacji. Pojazd jest wykonany z drewna w barwach pastelowych. Laweta ciężarówki przyjmie na platformę 4 miejskie autka. Podczas zabawy dziecko poznaje zasady poruszania się pojazdów, a także może kreować głosem dźwięki charakterystyczne pojazdom, co nieświadomie ma wpływ na kształtowanie się prawidłowej mowy. Cena zabawki to 119,00.

   

A teraz czas na kreatywne klocki producenta Plus-Plus Tęczowy zamek z jednorożcami - 760 elementów. W zestawie są zawarte schematy wg których można składać klocki tak, aby zbudować zamek czy jednorożca. Ale koncepcji budowania płaskich lub przestrzennych przedmiotów jest bardzo dużo. Klocki tak naprawdę zapewniają niekończącą się zabawę. Kreatywność, pomysłowość i chęć budowania sprawiają wiele frajdy dzieciom, które uczą się cierpliwości i zależności w tworzeniu. Klocki są w cenie 159,99 zł.

Układana Piramidka Grający Kwiat to zabawka marki Yookidoo. Koncepcja zabawy polega na układaniu z elementów uroczego pełnego kolorów i dźwięków kwiatka. Dziecko poznaje budowę rośliny, która ma płatki, listki, wokół której pojawiają się owady. Motywy sensoryczne wzbogacają walory poznawcze zabawki. Piramidka jest w cenie 115,00 zł.

Do tej grupy produktów możemy śmiało zaliczyć Bistro mikser z akcesoriami marki Kids Concept, dzięki któremu dziecko próbuje swoich pierwszych możliwości w przyrządzaniu posiłku. Pastelowe kolory urządzenia będą pięknie się komponować w pokoiku malucha. Cena 179 zł.

Nowość jaką proponuje Janod to Drewniany kulodrom Gąsienica. Tor zawiera trzy drewniane uśmiechnięte piłeczki, które dzięki rampie i otworom spadają pokonując drogę pełną przygód. Fascynująca zabawa dzięki licznym próbom wystartowania kul sprawia ogromną frajdę. Cena 159,00 zł.

A na koniec deser jakim są produkty marki Maileg z pluszowym przyjacielem, uroczym królikiem w piżamce Bunny, Nightgown - Rose. Wszystkie lalki uszyte są z naturalnych materiałów. Baśniowe wątki i fantazja pozwoliły na stworzenie wyjątkowych postaci, które można przebierać. Inni bohaterowie to myszki, zimowi przyjaciele, skrzat bożonarodzeniowy, jelonek, gęś. Cena królika Bunny to 139 zł.