UDANE PREZENTY Z MARKĄ JANOD

08-12-2019


UDANE PREZENTY Z MARKĄ JANOD

To jest ostatni moment na zakupy świątecznych prezentów dla naszych dzieci. Jeśli od dłuższego czasu chodzi Wam po głowie marka Janod i produkty, które sobie upatrzyliście już dużo wcześniej to jeszcze jest okazja na ich posiadanie. Sama marka cieszy się dużą popularnością odkąd pojawiła się na rynku. Janod od 1970 roku projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, designu oraz najwyższej jakości i różnorodności. Tak naprawdę jedna marka skupia w swojej ofercie wiele grup produktowych dla dzieci w wieku od 1 roku do 12 lat. Zaliczamy do nich: zabawki edukacyjne, magnetyczne, instrumenty muzyczne, zestawy artystyczne, pojazdy drewniane, kuchnie drewniane, gry oraz puzzle.

 

 

Jaki ma być prezent dla dziecka? To na pozór niełatwe zadanie. Chcemy, aby zabawka zbyt szybko nie poszła w kąt. Ważnymi aspektami, którymi zazwyczaj się kierujemy to funkcjonalność, jakość, design, większy zakres wiekowy, a także wizerunek marki. Wszystkie te kwestie przy projektowaniu są brane pod uwagę w sposób kluczowy przez markę Janod.

Drewniana kuchnia sprawi z pewnością wiele radości i kreatywnej zabawy dla każdego dziecka. Codzienne czynności dorosłych są bardzo często naśladowane w zabawie. Dzieci chcą robić to co dorośli i właśnie o to chodzi, aby w dorosłym życiu potrafiły przygotować sobie posiłek, korzystać z naczyń, urządzeń kuchennych, pozmywać, segregować i układać przybory kuchenne. Duża kuchnia z naklejkami do ozdabiania My Style spełni kryteria wyjątkowego prezentu. Wyposażona jest w "płytę grzewczą" z dwoma palnikami, piekarnik z dwoma pokrętłami, okrągły, metalowy zlew, dolną szafkę, dwie półki na górze oraz wieszak z 3 haczykami na tylnej ścianie. Do kuchni dołączone są dwa 3-elementowe zestawy naklejek do jej indywidualnego ozdabiania: na drzwiczki szafki, tył górnych półek i tył kuchni. Dzięki znacznym rozmiarom, może się nią bawić jednocześnie więcej niż jedno dziecko. Dedykacja wiekowa to zakres od 3 do 8 lat.

 

 

Która dziewczynka nie lubi się przebierać i malować? Z całą pewnością żadna. Każda z nich naśladuje zachowania swojej mamy. Toaletka z akcesoriami małej Miss sprawi wiele radości z możliwości korzystania z przepięknej toaletki i wielu akcesoriów w stylizowaniu urody. W skład zestawu wchodzą: stolik-toaletka o niebanalnym designie z okrągłym lustrem, różowym blatem, dzięki którym akcesoria z niego nie spadają, sporą szufladą i 3 haczykami na biżuterię. Do toaletki dołączony jest stabilny taborecik oraz 10 akcesoriów, imitujących prawdziwe przybory do makijażu. Są to: 1 miękka szczotka do włosów, 2 spinki do włosów, 1 gumka do włosów z różowym ananasem, butelka perfum, paleta do makijażu z cieniami w 5 kolorach, zamykana na klapkę, po której wewnętrznej stronie znajduje się małe lusterko, 2 szminki, 1 pilnik do paznokci oraz 1 lakier paznokci z wyciąganym pędzelkiem. Wszystkie elementy wykonane zostały z drewna i pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami. Toaletka dedykowana jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

 

 

 

A teraz pora na propozycję dla małego majsterkowicza. Wózek warsztat magnetyczny z narzędziami Brico. Większość chłopców w młodym wieku wykazuje zamiłowanie do majsterkowania. Tam przykręcić, gdzie indziej odkręcić, przybić, wyprostować imadłem. Dzięki 25 drewnianym elementom zabawka wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, cierpliwość, koncentrację, stymuluje wyobraźnię i umiejętności społeczne, zachęcając do odgrywania scen imitujących zachowanie dorosłych. Miejsca na odpowiednie segregowanie narzędzi uczą też dziecko utrzymywania porządku. W skład zestawu wchodzą: śrubki i nakrętki, gwoździe, różnej długości listwy z otworami do mocowania, 3 magnetyczne narzędzia, przyczepiane do ściany warsztatu, śrubokręt, klucz i młotek oraz różnej wielkości koła zębate. Wózek wyposażony jest też w boczne imadło oraz dolną półkę do przechowywania. Ma 4 koła, wykończone gumką, dzięki czemu nie rysują one podłogi w domu i są ciche, oraz wygodną rączkę do prowadzenia. Dzięki znacznym rozmiarom i wielu akcesoriom warsztatem może bawić się jednocześnie więcej niż jedno dziecko. Pchacz warsztat dedykowany jest dla wieku 18 - 36 m-cy.

 

 

Prezentem, który z całą pewnością przyciągnie uwagę dziecka jest duża wielofunkcyjna kostka edukacyjna z pętlą. Aż 8 aktywizujących zabaw nie pozwoli na szybkie obycie się malca z zabawką. Kostka ma kształt sześcianu, której górna część posiada 3 pętle. Każda z nich posiada kilka elementów, które można dowolnie przesuwać. Na bokach znajdują się:

  • sorter kształtów z 5-cioma bryłami do dopasowania, w tym nietypowymi, jak rybka czy lilia wodna (rozwija spostrzegawczość i rozróżnianie kształtów),
  • młynek z różnej wielkości drewnianymi jajeczkami oraz obracające się, terkoczące pokrętło z księżycem (pomaga zauważać zależności przyczynowo-skutkowe),
  • trzy kółka zębate, lusterko i gąsienica z 4 obracanymi elementami (rozwija koordynację ruchową),
  • drzewo-labirynt z 6-cioma elementami do przesuwania we właściwe miejsce (trenuje tzw. małą motorykę).

Kryteria wieku to 18 - 36 m-cy.

 

 

 

Wszystkim miłośnikom aktywności mobilnych proponujemy Drewniany jeździk ze skrzynią Hipopotam. Zabawka sprawdzi się w domu jak również na zewnątrz. Pojazd wyglądem przypomina hipopotama. Jego ergonomiczna budowa i odpowiednia wysokość podłużnego miękkiego siedziska ułatwia dziecku samodzielne wsiadanie i zsiadanie oraz wygodę jazdę. Lekka konstrukcja sprawia, że jest łatwy w prowadzeniu i utrzymywaniu w równowadze. Stabilne, szeroko rozstawione kółka dodatkowo wykończone są gumą, dzięki czemu nie rysują podłogi w domu. Jeździk posiada także miękkie, antypoślizgowe uchwyty przy kierownicy. Dzięki dużej skrzyni z przodu w kształcie głowy hipopotama, może również służyć do przechowywania i przewożenia zabawek. Jazda takim pojazdem nauczy Twoje dziecko utrzymywania równowagi i koordynacji. Jest to również doskonały sposób na rozpoczęcie nauki jazdy na rowerku. Wiek to 12 - 36 m-cy.

 

 

 

 

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów marki Janod

 

Gra zręcznościowa Flamingi

Zestaw LEKARZ z akcesoriami

Zestaw konstruktora do majsterkowania Brico 100el.

Metalowy Bąk bączek Farma czerwony

Drewniany kulodrom Gąsienica

Magnetyczna układanka Zwierzęta Magnetibook

Magnetyczna gra w rzutki Roboty

Samochód drewniany Laweta