BS Toys, drewniana gra logiczna Dopasuj kolorowy wzór

  • Dodaj recenzję:
  • kinder-46677
  • Producent: BS Toys
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h

Gra Dopasuj kolorowy wzór to gra dla graczy lubiących wyzwania. Liczy sie szybkość, dobra pamięć i koncentracja.

Do dyspozycji graczy są duże, drewniane kolorowe paski oraz płytki ze wzorem kropek. Twoim zadaniem jest tak dopasować paski,  aby przedstawiały dokładnie taki sam wzór z kropek jak ten na karcie. Zrób to jako pierwszy z graczy i wygraj rozgrywkę!

W zestawie znajdują się następujące elementy: drewniane paski (2 x 27 cm), przeźroczyste karty ze wzorem w kropki (11 x 9 cm) oraz instrukcja w języku polskim.

Przygotowanie gry:
Każdy gracz otrzymuje zestaw 6 pasków. Następnie potasuj wszystkie karty i umieść je w stosie na stole (wzorem do góry). Następnie gracze biorą kartę z wierzchu stosu i szybko przesuwają paski tak, aby uzyskać ten sam wzór co jest na ich karcie. Aby wygrać rundę, musisz jako pierwszy położyć swoją kartę na swoich paskach z kolorowymi kropkami pasującymi do wzoru z karty. Zachowaj zwycięską kartę, ponieważ zwycięzcą jest ten gracz, który jako pierwszy zdobędzie 7 kart. Gdy któryś z graczy ułoży łamigłówkę, obaj gracze jednocześnie biorą nową kartę i rozgrywają kolejną rundę. Jeśli umieścisz kartę i jest ona niewłaściwa, graj dalej, dopóki jej nie zdobędziesz!

Zasady:

Możesz przesuwać paskami w następującyh kierunkach:
Przesuwaj paski na boki
Przekładaj paski z góry na dół
Zamieniaj kolejność
Nie kładź pasków w pionie

Wiek: 6+

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rozmiar opakowania: 30 x 22 x 6 cm