DJECO Gra strategiczna STATKI

  • Dodaj recenzję:
  • DJ05270
  • Producent: Djeco
  • Dostępność: Ekspresowa Wysyłka
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 69,90 zł

Bitwa morska dla dzieci z uproszczonym sposobem podawania współrzędnych

wiek: od 5 lat

liczba graczy: 2

czas trwania: 10 minut

zawartość gry:

2 tablice magnetyczne, 2 komplety statków, 22 niebieskie pionki,

18 czerwonych pionków, 16 kart wzorów, 2 drewniane podpórki.

Cel gry – Być pierwszym, który zatopi statki przeciwnika.

Zasady gry:

Gracze ustawiają przed sobą tablice magnetyczne i karty wzorów, które pokazują rozmieszczenie własnych statków.

Następnie (zaczynając od najmłodszego) zadają sobie pytania zawierające kombinacje statków np. Niebieska rozgwiazda ... gracz, któremu zadano pytanie odpowiada:

* trafiony

* pudło

* trafiony zatopiony

w zależności od ustawienia swojej floty i trafienia przeciwnika.

Wygrywa ten, kto pierwszy zatopi flotę przeciwnika.

Ostrzeżenie! Zabawka może zawierać małe elementy, ryzyko udławienia.
Zabawka zgodna z normą CE.


Francuska marka Djeco od 1954 roku dostarcza wyjątkowe artykuły dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat. Wszystkie pomysły powstają w Paryżu, gry oraz zabawki Djeco odznaczają się szczególną estetyką. Strona wizualna oraz dbałość o precyzję wykonania stanowią cechę rozpoznawalną producenta. Mistrzowski kunszt ilustracji przejawia się w oryginalnych kompozycjach przestrzeni oraz doborze kolorów. Obrazki dostosowane są do zdolności percepcyjnych maluchów w różnym wieku.

W naszym asortymencie znajdują się zabawki edukacyjne w postaci puzzli, zestawów kreatywnych, gier karcianych, pamięciowych, zręcznościowych. Wszystkie przedmioty wykonane zostały z dobrych jakościowo materiałów, a zastosowanie się do wskazanych przedziałów wiekowych, gwarantuje bezpieczną zabawę dzieciom. Produkty spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Przedmioty pozwalają rozwijać umiejętności manualne, a także wyobraźnię. W asortymencie znajdują się propozycje dedykowane chłopcom i dziewczynkom, a także o tematyce uniwersalnej.

Zabawki Djeco cieszą się popularnością na całym świecie – eksportowane są do ponad 40 krajów. Produkty tej firmy wystawiane są wielu muzeach (między innymi w Luwrze). W Paryżu, Nowym Jorku, Madrycie i Norymberdze pojawiają się także na międzynarodowych targach.