DJECO Kalkomania Kraina Wróżek 4-8 lat

  • Dodaj recenzję:
  • DJ09566
  • Producent: Djeco
  • Dostępność: Ekspresowa Wysyłka
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 34,90 zł

Zabawa polega na tym aby przyłożyć kalkomanię do kartki ustawiając obrazek, który chcemy przenieść na odpowiednie miejsce. Należy dokładnie rysować ołówkiem po folii a potem delikatnie ją odkleić.

 

Zestaw zawiera:

3 różne obrazki-tła do kalkomanii

3 arkusze kalkomanii

Wiek: 4 - 8 lat

Wymiary: 30 x 21 cm

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Djeco Zabawki kreatywne

Prezentujemy szeroki wybór zabawek francuskiej marki DJECO. Firma skupia się na projektowaniu i tworzeniu artykułów dla dzieci w wieku od 0 do 16 lat. Cechą rozpoznawalną tego producenta niewątpliwie jest wysoka dbałość o stronę wizualną oraz precyzję wykonania.


Marka DJECO łączy oryginalne koncepcje z walorem edukacyjnym. W naszym asortymencie znajdują się gry karciane, pamięciowe i zespołowe, puzzle, zestawy kreatywne, klocki i układanki drewniane, rowerki, szkatułki z pozytywką, tatuaże, wydrapywanki, kredki, kolorowanki i wiele innych.

DJECO skupia się na precyzyjnym dostosowaniu projektowanych zabawek do określonych przedziałów wiekowych. Dzięki temu są to produkty dostosowane do konkretnych etapów rozwoju dziecka, a ponadto w pełni bezpieczne. Właściwy dobór zabawek pozwala umiejętnie stymulować wyobraźnię, logiczne myślenie, a także koordynację ruchową i zdolności manualne.

W naszej ofercie znajdują się produkty dedykowane typowo dla dziewczynek i dla chłopców, jak też uniwersalne.


Zabawki DJECO są popularne wśród użytkowników na całym świecie. Można je kupić w ponad 40 krajach. Wysoka trwałość i przyjazne w użytkowaniu materiały sprawiają, że są to produkty, które będą towarzyszyć dzieciom przez lata.