DJECO Klocki Piramida z obrazkami W lesie

  • DJ08507
  • Producent: Djeco
  • Dostępność: Wysyłka 24h!
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 79,00 zł 64,90 zł / szt.

Duże klocki piramidka z kolorowymi obrazkami zwierzątek. W zestawie 10 tekturowych pudełek od największego 15 x 15 x 15 cm do najmniejszego 4 x 4 x 4 cm, z których dziecko może zbudować prawie metrową wieżę a potem ją przewrócić ;), wkładać elementy według zasady "jeden w drugi", w późniejszym etapie rozwoju zapoznaje się z cyframi i można ją wykorzystać do nauki liczenia. Zabawka daje wiele możliwości wzbudza ciekawość i zainteresowanie każdego malucha.
 
Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca ponieważ wszystkie klocki chowają się jeden w drugi.
 
Klocki na każdej ze ścianek mają inny obrazek, m.in. zwierzątka, cyfry.

Wiek dziecka: 12 miesięcy +

Francuska marka Djeco od 1954 roku dostarcza wyjątkowe artykuły dla dzieci w wieku od 1 do 8 lat. Wszystkie pomysły powstają w Paryżu, gry oraz zabawki Djeco odznaczają się szczególną estetyką. Strona wizualna oraz dbałość o precyzję wykonania stanowią cechę rozpoznawalną producenta. Mistrzowski kunszt ilustracji przejawia się w oryginalnych kompozycjach przestrzeni oraz doborze kolorów. Obrazki dostosowane są do zdolności percepcyjnych maluchów w różnym wieku.

W naszym asortymencie znajdują się zabawki edukacyjne w postaci puzzli, zestawów kreatywnych, gier karcianych, pamięciowych, zręcznościowych. Wszystkie przedmioty wykonane zostały z dobrych jakościowo materiałów, a zastosowanie się do wskazanych przedziałów wiekowych, gwarantuje bezpieczną zabawę dzieciom. Produkty spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Przedmioty pozwalają rozwijać umiejętności manualne, a także wyobraźnię. W asortymencie znajdują się propozycje dedykowane chłopcom i dziewczynkom, a także o tematyce uniwersalnej.

Zabawki Djeco cieszą się popularnością na całym świecie – eksportowane są do ponad 40 krajów. Produkty tej firmy wystawiane są wielu muzeach (między innymi w Luwrze). W Paryżu, Nowym Jorku, Madrycie i Norymberdze pojawiają się także na międzynarodowych targach.