JANOD Drewniana wieża z klocków gra Towarzyska

  • JND02012
  • Producent: Janod
  • Dostępność: Wysyłka 24h!
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 92,90 zł / szt.

Francuska marka Janod została założona ponad 40 lat temu przez Louisa Janoda. Od tamtej pory firma produkuje zabawki w zgodzie z naturą. Zabawki Janod sprzedawane są w 34 krajach na całym świecie. We Francji Janod jest numerem 1 pod względem sprzedaży drewnianych zabawek.
Janod to edukacyjne zabawki drewniane dla najmłodszych: układanki , klocki, puzzle, sortery, gry, domki, rowerki biegowe, instrumenty. Oglądając te zabawki, nie sposób nie dostrzec fantastycznej kolorystyki, oraz głęboko przemyślanej konstrukcji, mającej na celu pobudzanie zmysłów Dziecka do prawidłowego funkcjonowania, oraz kształtowanie Jego inteligencji emocjonalnej. Drewniane klocki, układanki, puzzle… ćwiczą spostrzegawczość i wytrwałość, oraz uczą myślenia poprzez wspaniałą zabawę w kolorowym świecie Janod.
Wieża z drewnianych klocków, trochę sprytu, wyobraźni i wprawy! Super pomysł na udaną zabawę z przyjaciółmi.

Gra ma już mnóstwo fanów, mimo że tak prosta okazuje się bardzo ciekawą, wciągającą i zabawną grą.  Gracze na przemian wyciągają jeden klocek z dowolnego piętra wieży i kładą go na szczycie, uważając by wieża się nie zawaliła. Każdy kolejny gracz ma trudniejsze zadanie, a wieża potrafi zachować równowagę nawet gdy jest dwa razy wyższa niż na starcie!!
Gra rewelacyjnie sprawdzi się dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Baw się ze swoim dzieckiem i rozwijaj jego zręczność i wyobraźnię.
EDUKACJA POPRZEZ ZABAWĘ!

Wymiary gry: 7,5 x 7,5 30 cm
Bezpieczeństwo: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Wiek: 3- 100 lat

Ostrzeżenie! Zabawka może zawierać małe elementy, ryzyko udławienia.
Posiada certyfikat CE.