Kids Concept Kids Hub Stół Majsterkowicza z Narzędziami

  • Dodaj recenzję:
  • kinder-45937
  • Producent: Kids Concept
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • szt.
  • 579,00 zł

Kids Concept Kids Hub Drewniany Stół Majsterkowicza z Narzędziami
Numer kat. 1000609

Drewniany stolik majsterkowicza wraz zestawem narzędzi to doskonały prezent dla dzieci, które planują wcielić w życie wielkie projekty budowlane. Zabawa zestawem rozwija zdolności ruchowe oraz wyobraźnię dziecka, inspirując je do kreatywnej zabawy. Zestaw zawiera niezbędę narzędzia takie jak zabawkowy młotek, śrubokręt, gwoździe i śrubki, które przydadzą się podczas prac stolarskich. Stolik został zaprojektowany z myślą o wygodzie małego majsterkowicza dlatego też posiada szuflady, półki i haczyki, które umożliwiają przechowywanie zabawkowych narzędzi w jednym miejscu. Wszystkie elementy zostały starannie wykonane i są bezpieczne w użytkowaniu. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Zestaw zawiera:
- Ławkę narzędziową - Zabawkowy młotek - Śrubokręt - Zabawka piła - Klucz - Uchwyt na papier ścierny - Dwa papiery ścierne - Trzy gwoździe - Dziewięć śrub - Dziewięć nakrętek na śruby - Pudełka na śruby - Osiem płyt budowlanych

Waga: 6,5 kg

Wymiary: - szerokość 36 cm - długość 55 cm
- wysokość 80 cm - wysokość blatu: 50,5 cm

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany, a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Wiek: od 3 lat
Płeć: chłopiec
Kolor: wielokolorowy
Materiał: drewno