Klocki mini 360 el. Basic ROBOTY DROGOWE- Plus Plus

  • PP4249
  • Producent: Plus Plus
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 72,90 zł / szt.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. 
Produkowane w fabryce pod Kopenhagą. Klocki plus plus to produkt wykonany z największą starannością, uwzględniający najwyższe standardy bezpieczeństwa - niezawierający szkodliwych ftalanów oraz PVC. 

Plus – Plus to klocki, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie swoją wyobraźnię, zręczność i cierpliwość. To również świetna zabawa dla przyjaciół Twojego dziecka, wspólnie można zbudować więcej. A po zbudowaniu wymarzonych modeli dzieci mogą wspólnie bawić się nimi. Klocki Plus Plus nie narzucają pomysłów, dziecko samo decyduje co chce z nich stworzyć, są mega kreatywne.

Brak Wam natchnienia? Wystarczy otworzyć stronę wyszukiwarki internetowej i wpisać frazę: "klocki plus plus" a wyświetli się Wam cała masa ciekawych pomysłów


Masz obawy, że małe elementy mogą sie zawieruszyć? To nie ma znaczenia Klocki Plus plus mają cudowna cechę, nawet jeśli Twoje dziecko zgubi i pół opakowania to nadal może budować, konstruować i wymyślać - klocki nie tracą swojej funkcjonalności ponieważ wszystkie elementy są takie same. Jesli jest ich za mało po prostu dokup kolejne opakowanie.

Plus – Plus to klocki, które Twoje dziecko łatwo złoży i równie szybko rozłoży, żeby zbudować coś nowego. Twórcza zabawa klockami plus-plus. Zestaw zawiera 360 sztuk klocków Mini (20mm) w kolorach podstawowych.

Ostrzeżenie! Zabawka może zawierać małe elementy, ryzyko udławienia.
Posiada certyfikat CE.


Wymiary opakowania: 19 x 5 x 14 cm

Uwaga: Zabawa bardzo wciągająca również dorosłych

Zobacz jak fajnie można się bawić klockami PLUS PLUS