Lassig Śliniak z długim rękawem 12m+ Little Water Łabędź

 • Dodaj recenzję:
  • 1311009741
  • Producent: Lassig
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 47,99 zł / szt.

  Praktyczny, zmywalny śliniak niemieckiej marki LASSIG. Duży, z długim rękawem, biały z multi-motywem romantycznego różowego łabędzia. Obszyty miękką fioletową taśmą. Wiązany na tasiemki. Na dole ma kieszonkę. Idealne rozwiązanie nie tylko podczas karmienia niesfornego malucha, ale również przy każdej twórczej aktywności dziecka: malowaniu, lepieniu z gliny, zabaw plasteliną czy prób samodzielnego przygotowania posiłku. Jest wygodny, nie krępuje ruchów, dobrze przylega do ubranka.
  Stanowi część większej kolekcji Little Water. Możesz dobrać do niej inny produkt w tej samej gamie kolorystycznej lub z tym samym motywem.

  O kolekcji

  Kolekcja Little Water powstała z miłości do natury. Wykorzystuje głównie odnawialne tworzywa, naturalny bambus i włókna kukurydziane oraz organiczną bawełnę – materiały idealne również dla alergików. Serię zdobią postacie łabędzi i wielorybów oraz powtarzające się motywy gwiazdek lub kropelek. Wszystkie produkty – od kompletów naczyń i śliniaków po wyjątkowo miękkie otulacze i kocyki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: ciepłym różu i szlachetnym odcieniu niebieskiego.

  Łatwy do czyszczenia. Można go prać w pralce, w temperaturze 30°C.

  Wiek: 12m+

  Wymiary: 70 x 31 cm Waga: 35 g Skład: 100% poliester powlekany

  Lassig to rodzinna firma z Niemiec, tworząca z myślą o współczesnych Mamach, które są świadome swojego stylu, potrzeb i roli społecznej. To nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię. LIVE LASSIG oznacza zwyczajne życie: rodzinne, pełne ciepła i tradycyjnych wartości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. Takie podejście zaowocowało szeregiem branżowych nagród, w tym za innowacyjność i etykę. Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt.