Jackloc Zabezpieczenie okien i drzwi - Czarne

 • Dodaj recenzję:
 • JACK-BL
 • Producent: Jackloc
 • Dostępność: Ekspresowa Wysyłka
 • Dostawa od: 0,00 zł
 • szt.
 • Rabat: 10 %
 • 139,00 zł 125,10 zł
-10%

Jest to nasz najlepiej sprzedający się model zabezpieczenia.

 • Standardowa długość linki zabezpieczającej 200mm.
 • 5 poziomowy zamek na klucz
 • Komplet wyposażony w klucz oraz 4 szt śrub montażowych
 • Szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju placówkach wypoczynkowych (apartamentach, hotelach, pensjonatach), zdrowia i opieki społecznej, miejscach w których przebywają dzieci (żłobki, przedszkola, szkoły, centra zabaw), domach prywatnych oraz wielu wielu innych

W procesie produkcyjnym, firma Jackloc LTD kładzie szczególny nacisk na kontrole jakościowe mające na celu spełnienie najwyższych standardów jakościowych każdej sztuki zabezpieczenia Jackloc.

Wszystkie dostępne modele ogranicznika otwarcia Okien i Drzwi Jackloc w całości produkowane są w Wielkiej Brytanii i spełniają Brytyjskie oraz Europejskie normy bezpieczeństwa (BS EN 13126-5:2011, BS EN14351-1:2006, BS EN 1670: 1998 Class 3)

Ogranicznik otwarcia Okien i Drzwi Jackloc jest produktem niezwykle wszechstronnym, który może być zamontowany na wszelkiego rodzaju powierzchni: drewnianej, stalowej, PVC czy aluminiowej.

Zdobywca wielu nagród, Oryginalny Jackloc jest liderem w branży zabezpieczeń okiennych jako produkt podnoszący bezpieczeństwo osób i ich własności.

Blokady do okien i drzwi Jackloc zostały stworzone z myślą o podniesieniu poziomu bezpieczeństwa osób. Są odpowiedzią na dużą ilość ogólno dostępnych na rynku blokad i zabezpieczeń do okien i drzwi nie spełniających wymagań bezpieczeństwa, w wyniku których corocznie dochodzi do ogromnej ilości wypadków spowodowanych upadkiem z wysokości. Polityką firmy Jackloc Company LTD jest budowanie świadomości społecznej o konieczności profesjonalnego zabezpieczania okien i drzwi (tarasowych, balkonowych) w budynkach.

Decyzja Komisji z dnia 7 stycznia 2010 r. w sprawie wymogów bezpieczeństwa, jakie muszą spełniać europejskie normy dotyczące zabezpieczonych przed dziećmi urządzeń do samodzielnego montażu blokujących okna i drzwi balkonowe zgodnie z dyrektywą 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady (notyfikowana jako dokument nr C(2009) 10298), jednoznacznie określa, iż:

„Wypadki polegające na upadku z dużej wysokości, np. z okna lub balkonu, są główną przyczyną śmierci lub trwałego uszkodzenia mózgu lub kośćca u dzieci poniżej 5 roku życia. Stanowią one poważny problem na obszarach miejskich o dużym skupieniu wielopiętrowych bloków, a ich największe natężenie przypada na wiosnę i lato, gdy pozostawia się na dłuższy czas otwarte okna.”

Blokady okienne i drzwiowe Jackloc służące zabezpieczeniu okien i drzwi, zdobywca w 2007r. nagrody im. Thomas`a Telford`a za innowacyjność, dostępne są w wersjach:

 • Kolor: czarny
 • Pozycja waga: 136 g
 • Wymiary produktu: 20 x 1,9 x 4,1 cm

Ogranicznik okna Jackloc został zaprojektowany z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie. Nadaje się do każdego typu otwieranych okien lub drzwi. Może być dopasowany do wszystkich materiałów. Klucz zamykany na indywidualne zamki lub wielokrotności. Blokada zawsze włącza się po wyjęciu klucza. Śruby zabezpieczające są dostarczane do drewna, stali, aluminium i upvc. Siła trzymania 3000N. Spełnia brytyjską normę EN 14351-1: 2006 dla okien i drzwi. Przetestowany i przekazany do klasy 3 EN EN 1670: 2007 - poddany testowi soli neutralnej. Uwaga: zarówno kabel jak i zamek powinny być wyposażone w śruby o odpowiednim rozmiarze i konstrukcji do indywidualnej konstrukcji okna. Dostarczane z kluczem w standardzie z jednym kluczem na zamek.

W komplecie:

1 x uniwersalny, stalowy ogranicznik okien i drzwi Jackloc

4 x hartowane śruby zabezpieczające

1 x zamek

2 x zakrętki

1x klucz

O Jackloc Company LTD

Jako sprawdzony lider w branży zabezpieczeń okiennych i drzwiowych w Wielkiej Brytanii, brytyjska firma Jackloc LTD skoncentrowana jest na promowaniu świadomości społecznej, dotyczącej konieczności stosowania zabezpieczeń zarówno do okien jak również i drzwi (balkonowych, tarasowych). Produkty firmy Jackloc są odpowiedzią na występujący brak na rynku europejskim profesjonalnych rozwiązań w tej dziedzinie.

Firma Jackloc Company Ltd została założona przez dwie siostry: Emmę Wells oraz Deborah Jennings w Wielkiej Brytanii. Zabezpieczenie Jackloc zostało zaprojektowane przez ich ojca Dereka Horne`a a nazwane imieniem jego wnuka, Jack`a.

Uzyskując tak pozytywny odbiór nowo wprowadzonego produktu Jackloc przez rynek brytyjski, Emma i jej druga siostra Judith Burrows podjęły decyzję o kontynuowaniu głównej polityki firmy którą jest poprawa bezpieczeństwa poprzez doskonalenie Jacklock`a – produktu zabezpieczającego okna i drzwi. Ich praca zyskuje uznanie przez stale rosnącą liczbę instytucji oraz osób prywatnych, doceniających powagę sytuacji i zauważających konieczność zabezpieczania okien.

Zdobywca wielu nagród, Jackloc, jako producent najwyższej jakości blokad oraz ograniczników do okien i drzwi jest obecnie rosnącą w siłę, rozpoznawalną marką nie tylko w Wielkiej Brytanii. Jackloc Company Ltd jako zdobywca certyfikatu ISO 9001 2008 gwarantuje profesjonalną i zindywidualizowaną obsługę każdego odbiorcy.

https://youtu.be/QFnQCnrkVO8?t=155

Instrukcja montażu

/uploads/instructions.pdf