MAILEG Kuchnia metalowa z akcesoriami - Miniature kitchen

  • Dodaj recenzję:
  • M11-0101-00
  • Producent: Maileg
  • Dostępność:
  • szt.
  • 305,00 zł 299,00 zł
  • Niedostępny
-2%

Metalowa kuchnia z wyposażeniem

Kuchenka w stylu skandynawskim dla zabawek z kolekcji Maileg.

Zabawki i akcesoria można kompletować po to by stworzyć całą rodzinę i umeblować ich domek. W ofercie znajdują się akcesoria do meblowania domku oraz ubranka.
Wszystkie produkty wykonane z dużą starannością i z bardzo wysokiej jakości materiałów.

Dzieci uważają je za swoich najlepszych, mięciutkich przyjaciół; dorośli – za unikatowe, zabawkowe dzieła sztuki, które przywodzą im na myśl maskotki ich dziadków, znajdywane w zakątkach domowych strychów.

Nic dziwnego: produkty duńskiej marki Maileg – bo o nich mowa – łączą w sobie kunszt skandynawskiego designu z wyszukaną stylistyką retro, dzięki czemu nikt nie może przejść obok nich obojętnie, niezależnie od wieku. Urocze, a równocześnie nieco nostalgiczne szczegóły widoczne w każdej zabawce to efekt pracy właścicielki marki, cenionej (i nagrodzonej przez samego księcia Danii) ilustratorki i projektantki – Dorthe Mailil.

Jaki jest świat stworzony przez zabawki Maileg? Przede wszystkim to potęga pięknych scenerii, wyjątkowych przyjaźni, magicznych i bajkowych historii oraz nieograniczonej, dziecięcej wyobraźni. To również pełna gama osobowości i przyjaznych stworzeń, wśród których każde dziecko odnajdzie swoją „bratnią duszę”: w postaci chociażby mysiego podróżnika, króliczej tancerki, rudowłosego trolla czy przybysza prosto z dalekiego safari. A wszystko to zamknięte w kolorowych walizkach i rozkosznych pudełkach od zapałek. Oraz w domkach dla myszek i akcesoriach, które stworzone są wprost dla małych, dziecięcych rąk.


Wysokość : 11 cm
Wiek : 3+
Materiał: metal
W zestawie: metalowa kuchnia, bułki,

Ostrzeżenie! Zabawka może zawierać małe elementy, ryzyko udławienia.
Zabawka zgodna z normą CE.