MOTHERHOOD Poszewka do kojca poduszki dla kobiet w ciąży

  • 299
  • Producent: Motherhood
  • Dostępność: Wysyłka 24h!
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 46,00 zł / szt.

Poszewka do Kojca Motherhood wykonana z najwyższej jakości bawełny.

Skład: 100% bawełny

 

Zdejmowana poszewka, dzięki niej jeszcze łatwiej utrzymasz Kojec w czystości. Jest to również doskonałe rozwiązanie jeśli podoba Ci się więcej niż jeden wzór albo dostałaś kojec od koleżanki, ale uważasz, że jest to na tyle rzecz osobista, że chciałabyś go powlec w nową poszewkę :)Kojec Motherhood to pierwsza w Polsce ergonomiczna poduszka w kształcie litery C, zapewnia wsparcie całego ciała, bardzo jest to ważne dla każdej kobiety w ciąży, ale nie tylko. To również ułatwiający zasypianie produkt dla osób, którym sprawia problem wygodne ułożenie się do snu.

 

Kojec Motherhood został zaprojektowany tak, by doskonale dopasować się do Twojego ciała od stóp do głów. Kojec Motherhood nie tylko ułatwia znalezienie optymalnej pozycji do snu, ale także zapewnia wygodne wsparcie podczas odpoczynku lub karmienia piersią.

 

Kojec Motherhood to poduszka wykonana z najwyższej jakości materiałów: atestowanego poliestrowego wypełnienia Lentex Ball (cienkie włókna uformowane w kuleczki o średnicy ok. 0,5 cm - włókna wypełnienia posiadają kanał powietrzny i dodatkowo są skrętnie karbikowane, co zapewnia przestrzenność granulatu, puszystość i sprężystość) oraz bawełnianej, zdejmowanej poszewki. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tkanin 100% bawełnianych masz pewność, że nawet po wielokrotnym praniu poszewka nie zmechaci się, długo pozostając jak nowa.

Kojec. Jak używać?

Wsparcie głowy i pleców

Dzięki Kojcowi Motherhood możesz wygodnie ułożyć się do snu lub wypoczynku w ciągu dnia. Kojec Motherhood daje wsparcie Twoim zmęczonym plecom i pomaga ułożyć w jednej linii kark, kręgosłup, biodra i nogi, dzięki czemu będziesz mogła porządnie i zdrowo wypocząć. Takie ułożenie ciała zapewnia ulgę osobom cierpiącym z powodu bólu bioder i krzyża.

Wsparcie głowy i brzucha

Kojec Motherhood daje także możliwość podparcia brzucha, tak niezbędną podczas ciąży. Tak jak w przypadku wsparcia pleców, dzięki zastosowaniu Kojca Motherhood łatwo uzyskasz optymalne ułożenie ciała, zapobiegając niepotrzebnym napięciom karku czy kręgosłupa.

Pomoc w karmieniu

Kojec Motherhood pozwala na wygodne karmienie piersią zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej. Kojec Motherhood zapewnia maksimum komfortu podczas karmienia piersią na siedząco, zapewniając wsparcie pleców oraz odpowiednie podparcie ramion. W tej pozycji możesz też wygodnie poczytać, o ile oczywiście pozwoli ci na to twój malec!

Terapeutyczny precel

Kojec Motherhood możesz także wykorzystać po porodzie, kiedy tak bardzo doskwierają ci obolałe miejsca. Takie ułożenie Kojca Motherhood zapewnia ogromną ulgę kobietom, które musiały poddać się nacięciu krocza oraz wszystkim osobom cierpiącym na hemoroidy.

Gniazdo

Kojec Motherhood może także okazać się niezbędny dla kobiet po cesarskim cięciu, zapewniając komfortowe podparcie górnej części ciała.

kojec motherhood kojec motherhood kojec motherhood  kojec motherhood  kojec motherhood