OXO Transitions Kubek Treningowy 6m+ Navy

  • Dodaj recenzję:
  • 61134500
  • Producent: OXO
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 39,00 zł

OXO Transitions Kubek Treningowy 6m+ Navy
Numer kat.61134500

Seria OXO Tot Transitions to kubki które rosną wraz z dzieckiem. Posiadają wymienne kompatybilne części, uchwyty i pokrywki, które ułatwiają przejście z kubeczka dla niemowlaka, aż do starszych dzieci pijących samodzielnie. Każdy z kubków z serii Transitions ma wymienne części, dzięki czemu możesz dostosować je do potrzeb swojego dziecka na każdym etapie.

Kubek treningowy to idealny pierwszy kubeczek Twojego dziecka do nauki samodzielnego picia. W sam raz dla dzieci od 6 miesiąca życia. Produkt posiada dwa różne ustawienia dysku - wolny lub szybki przepływ płynu, co również zapobiega gwałtownemu wylaniu się płynu podczas nauki picia. Kiedy dziecko nauczy się już samodzielnie pić dysk z góry kubeczka z łatwością można wyjąć, a maluch może korzystać z otwartego kubeczka jak każdy dorosły.

Pojemność: 250 ml

Cechy:
- poręczny i lekki
- dwa różne ustawienia przepływu płynu w kubeczku: wolny dla początkujących maluchów lub szybki dla zaawansowanych,
- odkręcana pokrywka
- kubek jest przeźroczysty, dzięki czemu łatwo można kontrolować poziom płynu w kubku
- miękki antypoślizgowy uchwyt
- łatwy w czyszczeniu, bez żadnych szczelin lub trudno dostępnych miejsc
- Nie zawiera ftalanów, BPA i PVC

Użytkowanie:
- Można myć tradycyjnie lub w zmywarce
- nie używać w kuchence mikrofalowej

Wymiary: 13 x 8 cm

Wymiary w opakowaniu:
- szerokość 11 cm
- wysokość 22 cm
- głębokość 9 cm

OXO to Amerykańska marka istniejąca od 1990 roku, oferując ponad 850 artykułów gospodarstwa domowego z różnych kategorii. Jej produkty, są już dostępne w 75 krajach oferując ponad 850 artykułów. Uznawane na świecie za wzorowy przykład efektywnego wykorzystania zasad projektowania uniwersalnego. Każdy produkt opracowano zgodnie z zasadą projektowania uniwersalnego, czyli zaprojektowanie produktów dla najstarszych i najmłodszych, dla praworęcznych i leworęcznych, dla kobiet i mężczyzn, oraz dla osób o szczególnych potrzebach. Produkty OXO zdobyły ponad 150 międzynarodowych nagród za opakowania, wzornictwo i tożsamość marki.

Wiek: Od 6 miesięcy