OXO Transitions Kubek Treningowy 6m+ Navy

 • Dodaj recenzję:
  • 61134500
  • Producent: OXO
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 39,00 zł / szt.

  OXO Transitions Kubek Treningowy 6m+ Navy
  Numer kat.61134500

  Seria OXO Tot Transitions to kubki które rosną wraz z dzieckiem. Posiadają wymienne kompatybilne części, uchwyty i pokrywki, które ułatwiają przejście z kubeczka dla niemowlaka, aż do starszych dzieci pijących samodzielnie. Każdy z kubków z serii Transitions ma wymienne części, dzięki czemu możesz dostosować je do potrzeb swojego dziecka na każdym etapie.

  Kubek treningowy to idealny pierwszy kubeczek Twojego dziecka do nauki samodzielnego picia. W sam raz dla dzieci od 6 miesiąca życia. Produkt posiada dwa różne ustawienia dysku - wolny lub szybki przepływ płynu, co również zapobiega gwałtownemu wylaniu się płynu podczas nauki picia. Kiedy dziecko nauczy się już samodzielnie pić dysk z góry kubeczka z łatwością można wyjąć, a maluch może korzystać z otwartego kubeczka jak każdy dorosły.

  Pojemność: 250 ml

  Cechy:
  - poręczny i lekki
  - dwa różne ustawienia przepływu płynu w kubeczku: wolny dla początkujących maluchów lub szybki dla zaawansowanych,
  - odkręcana pokrywka
  - kubek jest przeźroczysty, dzięki czemu łatwo można kontrolować poziom płynu w kubku
  - miękki antypoślizgowy uchwyt
  - łatwy w czyszczeniu, bez żadnych szczelin lub trudno dostępnych miejsc
  - Nie zawiera ftalanów, BPA i PVC

  Użytkowanie:
  - Można myć tradycyjnie lub w zmywarce
  - nie używać w kuchence mikrofalowej

  Wymiary: 13 x 8 cm

  Wymiary w opakowaniu:
  - szerokość 11 cm
  - wysokość 22 cm
  - głębokość 9 cm

  OXO to Amerykańska marka istniejąca od 1990 roku, oferując ponad 850 artykułów gospodarstwa domowego z różnych kategorii. Jej produkty, są już dostępne w 75 krajach oferując ponad 850 artykułów. Uznawane na świecie za wzorowy przykład efektywnego wykorzystania zasad projektowania uniwersalnego. Każdy produkt opracowano zgodnie z zasadą projektowania uniwersalnego, czyli zaprojektowanie produktów dla najstarszych i najmłodszych, dla praworęcznych i leworęcznych, dla kobiet i mężczyzn, oraz dla osób o szczególnych potrzebach. Produkty OXO zdobyły ponad 150 międzynarodowych nagród za opakowania, wzornictwo i tożsamość marki.

  Wiek: Od 6 miesięcy