OXO Transitions Kubek Treningowy Set 4m+ Navy

 • Dodaj recenzję:
  • 61134900
  • Producent: OXO
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 48,00 zł / szt.

  OXO Transitions Kubek Treningowy Set Navy
  Numer kat.61134900

  Seria OXO Tot Transitions to kubki które rosną wraz z dzieckiem. Posiadają wymienne kompatybilne części, uchwyty i pokrywki, które ułatwiają przejście z kubeczka dla niemowlaka, aż do starszych dzieci pijących samodzielnie. Każdy z kubków z serii Transitions ma wymienne części, dzięki czemu możesz dostosować je do potrzeb swojego dziecka na każdym etapie.

  Poręczny i lekki kubek z ustnikiem i uchwytami idealnie mieści w małych rączkach dziecka. Ustnik na kubku został zaprojektowany tak, aby płyn mógł płynąć tylko wtedy gdy maluch pije, bez obaw o rozlanie czy przeciekanie. Unikalna zakrętka kubka typu twist-in jest szczelna, a kubek i picie w środku pozostaje bezpieczne nawet po upuszczeniu czy przechyleniu się kubeczka. Zestawie znajduje się również dodatkowa nakładka na kubek z pokrywką treningową, która posiada dwa różne ustawienia przepływu płynu - wolny oraz szybki, co również zapobiega gwałtownemu wylaniu się płynu podczas nauki picia. Kiedy dziecko nauczy się już samodzielnie pić dysk z góry kubeczka z łatwością można zdjąć, a maluch może korzystać z otwartego kubeczka jak każdy dorosły.

  Pojemność: 150 ml

  Cechy:
  - poręczny i lekki kubek z ustnikiem i uchwytami idealnie mieści w małych rączkach dziecka
  - dwa różne ustawienia przepływu płynu w kubeczku: wolny dla początkujących maluchów lub szybki dla zaawansowanych
  - dzięki unikalnej zakrętce kubka typu twist-in picie jest bezpieczne nawet po przechyleniu czy upuszczeniu kubeczka
  - kubek jest przeźroczysty, dzięki czemu łatwo można kontrolować poziom płynu w kubku
  - możliwość przekształcenia kubka z ustnikiem w kubeczek niekapek
  - Nie zawiera ftalanów, BPA i PVC

  Użytkowanie:
  - Można myć w zmywarce,
  - nie używać w kuchence mikrofalowej

  Wymiary: 9,5 x 7 cm

  Wymiary opakowania:
  - szerokość 11,5 cm
  - wysokość 24,5 cm
  - głębokość 8 cm

  OXO to Amerykańska marka istniejąca od 1990 roku, oferując ponad 850 artykułów gospodarstwa domowego z różnych kategorii. Jej produkty, są już dostępne w 75 krajach oferując ponad 850 artykułów. Uznawane na świecie za wzorowy przykład efektywnego wykorzystania zasad projektowania uniwersalnego. Każdy produkt opracowano zgodnie z zasadą projektowania uniwersalnego, czyli zaprojektowanie produktów dla najstarszych i najmłodszych, dla praworęcznych i leworęcznych, dla kobiet i mężczyzn, oraz dla osób o szczególnych potrzebach. Produkty OXO zdobyły ponad 150 międzynarodowych nagród za opakowania, wzornictwo i tożsamość marki.

  Wiek: Od 4 miesięcy