OXO Transitions Kubek Treningowy Set 6m+ Teal

 • Dodaj recenzję:
  • 61134200
  • Producent: OXO
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 48,00 zł / szt.

  OXO Transitions Kubek Treningowy Set Teal
  Numer kat.61134200

  Seria OXO Tot Transitions to kubki które rosną wraz z dzieckiem. Posiadają wymienne kompatybilne części, uchwyty i pokrywki, które ułatwiają przejście z kubeczka dla niemowlaka, aż do starszych dzieci pijących samodzielnie. Każdy z kubków z serii Transitions ma wymienne części, dzięki czemu możesz dostosować je do potrzeb swojego dziecka na każdym etapie.

  Kubek z ustnikiem i wymiennymi uchwytami będzie pierwszym kubeczkiem do samodzielnego picia dla Twojego malucha. Ustnik na kubku został zaprojektowany tak, aby płyn mógł płynąć tylko wtedy gdy maluch pije, bez obaw o rozlanie czy przeciekanie. Wygodne i bezpieczne uchwyty w kubeczku ułatwiają chwytanie i trzymanie kubka w malutkich rączkach dziecka. Dodatkowo kubek posiada nakrętkę treningową na kubek, która pozwoli Twojemu maluchowi ćwiczyć samodzielnie picie. Nakrętka posiada dwa różne ustawienia - wolny lub szybki przepływ płynu, co również zapobiega gwałtownemu wylaniu się płynu podczas nauki picia. Kiedy dziecko nauczy się już pić samodzielnie wystarczy wyjąć nakrętkę i używać kubeczka jak szklanki.

  Pojemność: 150 ml

  Materiał: Tritan, silikon

  Cechy:
  - zdejmowane, wymienne uchwyty
  - nakrętka treningowa ułatwia naukę samodzielnego picia
  - kubek idealny do użytku nie tylko w domu
  - poręczny i lekki
  - kształt kubka idealnie dopasowany do rączek malucha
  - nie zawiera ftalanów, BPA i PVC

  Użytkowanie:
  - można myć tradycyjnie lub w zmywarce
  - nie używać w kuchence mikrofalowej

  Wymiary: 9 x 6,5 cm

  Wymiary w opakowaniu:
  - szerokość 11,5 cm
  - wysokość 24,5 cm
  - głębokość 9 cm

  OXO to Amerykańska marka istniejąca od 1990 roku, oferując ponad 850 artykułów gospodarstwa domowego z różnych kategorii. Jej produkty, są już dostępne w 75 krajach oferując ponad 850 artykułów. Uznawane na świecie za wzorowy przykład efektywnego wykorzystania zasad projektowania uniwersalnego. Każdy produkt opracowano zgodnie z zasadą projektowania uniwersalnego, czyli zaprojektowanie produktów dla najstarszych i najmłodszych, dla praworęcznych i leworęcznych, dla kobiet i mężczyzn, oraz dla osób o szczególnych potrzebach. Produkty OXO zdobyły ponad 150 międzynarodowych nagród za opakowania, wzornictwo i tożsamość marki.

  Wiek: Od 6 miesięcy