Petit Collage Gra Planszowa Catventures 4l+ 2-4osób

  • Dodaj recenzję:
  • PTC329
  • Producent: Petit Collage
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • szt.
  • 109,00 zł

Wzywamy wszystkich miłośników kotów! Gra planszowa Catventures autorstwa Petit Collage sprawdzi, jak dobrze znasz koty i ich przygody! Na 51 kartach akcji będziesz odpowiadać na najrozmaitsze pytania dotyczące kotów i odgrywać śmieszne rzeczy, które robią! Ta pełna akcji gra planszowa o futrzanych przyjaciołach sprawi, że nie będziesz się nudzić. Wybierz swój pionek kota i graj, aby zobaczyć, kto ma najwięcej informacji o kotach! Czy potrafisz miauczeć jak kotek? Czy możesz umyć twarz jak kotek? To tylko część pytań zawartych na kartach. Kto pierwszy dotrze do mety wygrywa! Gra planszowa została wykonana przy użyciu nietoksycznych farb i zawiera drewniane postacie kotów z certyfikatem FSC. Gra została zaprojektowana z myślą o zdrowiu Twojego dziecka i planety.

Rozpoczęcie gry:
Każdy gracz wybiera drewnianą postać kota i umieszcza go na polu startowym planszy. Gracze wybierają talię kart do użycia w języku, angielskim, hiszpańskim lub francuskim. Tasują talię i umieszczają odwrócone karty obok planszy.

Jak grać:
Pierwszy gracz rzuca kością i przesuwa pionek wyrzuconą liczbę oczek. Jeśli gracz wyląduje na polu z wizerunkiem łapy kota, musi wylosować kartę i wykonać zadanie. Ukończ zadanie i przesuń pionek o liczbę pól wymienionych na karcie. Jeśli gracz nie może ukończyć zadania, kartę kładzie na stosie kart odrzuconych, nie wykonuje żadnych dodatkowych ruchów, a ruch należy do następnego gracza, który kontynuuje dalszą grę. Rzucaj kostką, przesuwaj pinek, w razie potrzeby sięgaj po karty i wykonuj wylosowane zadania. Jeśli wszystkie karty zostaną wyczerpane, po prostu potasuj stos kart odrzuconych i umieść je w grze. wygrywa gracz, który pierwszy dotrze do mety.

Ilość graczy: od 2 do 4 osób
Czas gry: 20 minut

Gra zawiera:
- 1 planszę
- 4 drewniane postacie kota
- 1 drewnianą kostkę
- 51 kart akcji w języku angielskim
- 51 kart akcji w języku hiszpańskim
- 51 kart akcji w języku francuskim

Cechy:
- gra wykonana przy użyciu nietoksycznych farb
- pionki kotów i kostka wykonane są z drewna z certyfikatem FSC
- gra jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i zadrukowane atramentami roślinnymi
- gra uczy logicznego myślenia
- poprawia koncentrację
- zapewni dzieciom dużo zabawy
- opakowanie umożliwia przechowywanie gry

Wymiary:
- planszy 52x 52 cm
- karty zadań 7 x 4,5 cm
- pionki 3 x 4 x 1,5 cm
- kostka 1,4 x 1,4 x 1,4 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 27 cm
- wysokość 27 cm
- głębokość 4 cm

Petit Collage to dzieło Loreny Siminovich, która wymyśliła linię w 2006 roku z jej charakterystycznymi, ręcznie robionymi kolażami na drewnie. To, co zaczęło się od prostych kolaży, od tego czasu stało się żywą kolekcją uwielbianą na całym świecie. Lorena została zaprezentowana przez Marthę Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine i popularne blogi, takie jak Oh Joy, Decor8, Design * Sponge i Design Mom. Lorena Pochodzi z Buenos Aires. Mieszka w San Francisco z mężem i córką w wypełnionym domu sztuką na wzgórzu i pracuje w jasnym, słonecznym studio ze swoją wymarzoną sześcioosobową drużyną.

Petit Collage łączy ze sobą nowoczesną estetykę z kryteriami zrównoważonego rozwoju, tworząc odważne, przemyślane produkty, które inspirują małe dzieci. Pięknie zaprojektowane w kalifornijskim studio, aby były przyjemne dla oka i wygodne w użyciu, które kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Pierwszym produktem Petit Collage był ręcznie robiony kolaż z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt ten inspirował nie tylko nazwę firmy, ale także etos zrównoważonego rozwoju. Dziesięć lat później nadal wybierają materiały, których używają ostrożnie, od tektury z odzysku po certyfikowane FSC drewno i atramenty na bazie soi. Unikają plastiku. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu naszych dzieci i planety. Produkty sprzedawane są na całym świecie, w renomowanych sklepach, w tym Anthropologie, Barnes & Noble, Whole Foods i tysiącach niezależnych sklepów specjalistycznych.

Wiek: Od 4 lat