Petit Collage Tablica Znikopis Drewniana 3l+

  • WMB-ELEPHANT
  • Producent: Petit Collage
  • Dostępność:
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 139,00 zł / szt.

Petit Collage Tablica Znikopis Drewniana Słoń

Duża, drewniana tablica do rysowania zapewni dzieciom wiele godzin kreatywnej zabawy. Można na niej pisać lub rysować za pomocą dołączonego ołówka rysika oraz odbijać różne ciekawe wzory i kształty za pomocą czterech magnetycznym znaczkom. Po włożeniu każdego z nich w odpowiednie miejsce na tablicy, dzięki magnesom nie zgubią się i zostaną na swoim miejscu :) Ołówek idealnie dopasowany do małych rączek dziecka ułatwi rysowanie, a uchwyty na stempelkach ułatwią odbijanie kształtów na planszy. Drewniana tablica to wspaniała zabawa w której rysunki pojawiają się i znikają. Podczas zabawy dziecko uczy się rozpoznawania kształtów, tworzy wspaniałe rysunki, odkrywa i rozwija swój talent artystyczny. Po skończonej zabawie i nauce w magiczny i łatwy sposób za pomocą drewnianego suwaka, dziecko wyczyści tablicę w kilka sekund i zacznie zabawę od nowa. Tablica znikopis to wspaniały prezent dla każdego miłośnika pisania i rysowania.

Tablica rozwija:
- umiejętności motoryczne
- kreatywność
- koordynacje ręka-oko
- zręczność i zdolności poznawcze

Cechy:
- posiada duży obszar rysunku z czterema żywymi kolorami
- zawiera 4 drewniane znaczki (trójkąt, okrąg, kwadrat i gwiazda) które są namagnesowane, aby pozostać na miejscu
- ołówek do rysowania przymocowany do tablicy za pomocą sznurka, nigdy się nie zgubi
- łatwy pasek gumki suwaka pozwala dzieciom wyczyścić planszę w kilka sekund
- świetna zabawka do rozwijania koordynacji, zapewniająca godziny zabawy
- solidna drewniana konstrukcja z zaokrąglonymi krawędziami i miękkimi narożnikami
- bezpieczna w użyciu, bez BPA, bezołowiowe i nietoksyczna
- spełnia i przewyższa wszystkie normy bezpieczeństwa

Wymiary tablicy:
- grubość 1,9 cm
- wysokość 22,1 cm
- szerokość 30,5 cm

Wymiar obszaru do malowania:
- szerokość 19 cm
- wysokość 13,5 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 33 cm
- wysokość 28 cm
- głębokość 3 cm

Petit Collage to dzieło Loreny Siminovich, która wymyśliła linię w 2006 roku z jej charakterystycznymi, ręcznie robionymi kolażami na drewnie. To, co zaczęło się od prostych kolaży, od tego czasu stało się żywą kolekcją uwielbianą na całym świecie. Lorena została zaprezentowana przez Marthę Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine i popularne blogi, takie jak Oh Joy, Decor8, Design * Sponge i Design Mom. Lorena Pochodzi z Buenos Aires. Mieszka w San Francisco z mężem i córką w wypełnionym domu sztuką na wzgórzu i pracuje w jasnym, słonecznym studio ze swoją wymarzoną sześcioosobową drużyną.

Petit Collage łączy ze sobą nowoczesną estetykę z kryteriami zrównoważonego rozwoju, tworząc odważne, przemyślane produkty, które inspirują małe dzieci. Pięknie zaprojektowane w kalifornijskim studio, aby były przyjemne dla oka i wygodne w użyciu, które kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Pierwszym produktem Petit Collage był ręcznie robiony kolaż z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt ten inspirował nie tylko nazwę firmy, ale także etos zrównoważonego rozwoju. Dziesięć lat później nadal wybierają materiały, których używają ostrożnie, od tektury z odzysku po certyfikowane FSC drewno i atramenty na bazie soi. Unikają plastiku. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu naszych dzieci i planety. Produkty sprzedawane są na całym świecie, w renomowanych sklepach, w tym Anthropologie, Barnes & Noble, Whole Foods i tysiącach niezależnych sklepów specjalistycznych.

Wiek: Od 3 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Kolor: różnokolorowy
Materiał: drewno