Picn Mix Gra Edukacyjna Leśne Zwierzęta 3l+

  • Dodaj recenzję:
  • 112023
  • Producent: Pic'n Mix
  • Dostępność: Ekspresowa Wysyłka
  • szt.
  • Rabat: 15 %
  • 49,00 zł 41,65 zł
-15%

PicnMix Gra Edukacyjna Leśne Zwierzęta
Numer kat. 112023

Twoje dziecko zaczyna aktywnie odkrywać świat od momentu swego urodzenia, dociekliwy wiercipięta dąży do odkrywania wszystkiego, co się dzieje wokół niego, a Ty jesteś bardzo ważnym uczestnikiem tego porywającego procesu. Jednym z głównych sposobów poznania dla dziecka są gry.

Gra sprawia, że nauka staje się łatwa, porywająca i bardziej skuteczna - dzięki łatwo przyswajalnym nowym umiejętnościom oraz wiedzy przekazywanej przez rodzica, maluch wykonuje zadania, podyktowane przez grę. Gra pozwala nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale i lepiej rozwinąć wrodzone zdolności dziecka. Reguły gry pozwalają delikatnie regulować zachowanie dzieci i budować ich interkcje między sobą i rodzicami. Finałem gry jest rozwiązanie postawionego zadania, które pozwala dzieciom odczuć uczucie moralnej satysfakcji i sukcesu.

Rodzice powinni pamiętać, że proces gry, bez względu na to, jak bardzo jest ciekawy, nie powinien przekraczać 10-15 minut, by aktywności dziecka nie spadła, a jego zainteresowanie zabawką nie osłabło.

Gra edukacyjna “Leśne Zwierzęta” pomoże Twojemu dziecku nauczyć się nazw mieszkańców leśnych, ich nawyków, a także rozróżniać ich ślady. Gra sprzyja wzbogaceniu słownictwa i pamięci wzrokowej dziecka. Seria puzzli edukacyjnych TM Pic’nMix stymuluje rozwój myślenia, wyobraźni, uwagi, koordynacji i umiejętności motorycznych.

Krótki opis gry i zasad.

Gra zawiera 8 pól do gry - obrazków fabularnych, na których brakuje wielu istotnych szczegółów. Puste kawałki obrazka trzeba uzupełnić właściwymi elementami wymiennymi.

Wytyczne
• Gra powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej (nadaje się zarówno do zajęć edukacyjnych w przedszkolu przeprowadzanych przez wychowawców, jak i do zabawy w domu pod opieką rodziców).
• Podczas gry należy chwalić dziecko za prawidłowe odpowiedzi.
• Długość gry zależy od zainteresowania i wytrwałości graczy.

Zestaw zawiera:
- 8 scenariuszy gry
- 8 plansz do gry
- 32 kolorowych elementów
- instrukcję i opis gry

Gdzie dzik się ukrywa, a gdzie zielona żaba się skrywa? Gra edukacyjna „Leśne zwierzęta” pomoże Twojemu dziecku nauczyć się nazw zwierząt mieszkańców lasu, a także rozpoznawać ich po wyglądzie i śladach. Wszystko przy pomocy kolorowych obrazków, do których należy dopasować i przypiąć za pomocą rzepu zwierzęta, ich domy, legowiska, dziuple i ślady, które zostawiają w lesie.

Wymiary opakowania:
- długość 23,5 cm
- szerokość 16 cm
- wysokość 5 cm

Pic'n Mix to firma oferująca szereg gier edukacyjnych dla dzieci. Główną cechą produktów jest staranne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Gry są kolorowe, pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulują rozwój myślenia a także uczą skupienia i uwagi.

 

Wiek: Od 3 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Kolor: różnokolorowy
Materiał: plastik