SQUIZZ 2 Śpiworek 98 cm

  • szt.
  • 127,00 zł

SQUIZZ 2 Śpiworek 98 cm

Śpiworek SQUIZZ 2, o wymiarach 98 cm długości idealny na jesienno zimowe spacery. Śpiwór zapewni Twojemu dziecku ciepło nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Wygodny, bezpieczny, przytulny oraz odporny na wiatr i deszcz. Zapinany jest na suwak, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób włożysz i wyjmiesz dziecko ze śpiworka.

Specyfikacja:
- wnętrze polarowe,
- warstwa zewnętrzna poliester
- zapięcie na zamek z klapkami ochronnymi
- otwory dla 5-punktowych pasów bezpieczeństwa
- waga: 798 g
- zsuwany przy kapturze dla większego komfortu dziecka w czasie zimnych dni
- można prać ręcznie w temperaturze 30 ° c.

Wymiary:
- szerokość 30 cm
- długość 98 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 36 cm
- wysokość 54 cm
- głębokość 15 cm

Ostrzeżenie: Nigdy nie zostawiaj dziecka bez nadzoru, aby uniknąć ryzyka hipertermii lub hipotermii. Korzystaj ze śpiworka na zewnątrz w połączeniu z odzieżą odpowiednią do temperatury.

SQUIZZ to "wszystko, czego można sobie życzyć" od współczesnego miejskiego wózka. Młoda mama 28-letnia Audrey opierając się na doświadczeniu i wiedzy swojej rodzinnej firmy dwóch generacji, specjalizującej się w produktach dla dzieci (od ponad 50 lat), chciała zaoferować wózek oparty na prawdziwych potrzebach i życzeniach swoich przyjaciół, którzy są młodymi rodzicami. Dołączyła do rodzinnego biznesu już kilka lat temu i po przeprowadzeniu dogłębnych badań rynku kompaktowych wózków zdała sobie sprawę, że rodzice nie tylko życzą sobie wszystkiego, co najlepsze dla swojego dziecka, ale także chcą zrobić to w rozsądnej cenie. Celem Audrey było zaoferowanie wygodnego wózka dziecięcego najwyższej klasy, stworzonego dla dzieci i wymyślonego dla rodziców w nowoczesnym designie i po przystępnej cenie!

Wiek: Od 9 miesięcy
Kolor: szary