SUAVINEX Hydrożelowe kompresy łagodzące 4szt.

  • Dodaj recenzję:
  • 3175678
  • Producent: Suavinex
  • Dostępność: Ekspresowa Wysyłka
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 43,90 zł

Pre-sterylizowane kompresy hydrożelowe 4 szt.
Łagodzą podrażnienia skóry brodawek i przynoszą ulgę. Przyspieszają proces gojenia, pomagają odzyskać skórze naturalny poziom nawilżenia i elastyczności. Do stosowania w czasie karmienia piersią.

INSTRUKCJA UŻYCIA:
1. Umyj ręce.
2. Umyj okolice brodawek ciepłą wodą przed aplikacją kompresu.
3. Otwórz sterylną saszetkę, oderwij folę zabezpieczającą z kompresu i umieść kompres bezpośrednio na brodawkę i otoczkę brodawki.
4. Przed karmieniem usuń kompres z piesi, umyj skórę okolic brodawki ciepłą wodą i delikatnie ją osusz. Kompres odłóż w czyste miejsce stroną hydrożelową do góry.
5. Po zakończeniu karmienia umyj i osusz brodawkę i jej okolica, a następnie przyłóż kompres z powrotem.

UWAGI: Kompresy mogą być używane do 24 godzin./Jeśli z piersi wycieka dużo mleka, kompresy należy wymieniać częściej./Jeśli kompres zabarwi się mlekiem należy wymienić go na nowy./Jeśli saszetka (opakowanie) jest zniszczone lub pęknięte, kompres należy wyrzucić.
SKŁADNIKI: woda, glicerol, polimer. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Suavinex

Suavinex to lider wśród hiszpańskich firm produkujących akcesoria dla dzieci. Butelki, smoczki akcesoria do jedzenia. Od 30 lat dba o dobre samopoczucie rodziców i szczęśliwyrozwój ich dzieci. Produkty Suavinex są wytwarzane wyłącznie na terenie Unii Europejskiej, należą do klasy bezpieczeństwa A.

Smoczki Suavinex polecane są przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej.

Firma kładzie również nacisk na estetykę wykonania swoich produktów, co często jak wiemy sami, jest to jeden z istotniejszych argumentów przy decyzjach zakupowych. Chcemy aby nasze dzieci od pierwszych
chwil, wokół siebie miały bezpieczne, wygodne ale i jednocześnie ładne przedmioty.