SUAVINEX Smoczek lateksowy 4-18m-cy anatomiczny Dino Granatowy

  • Dodaj recenzję:
  • 3340074_1
  • Producent: Suavinex
  • Dostępność: Ekspresowa Wysyłka

Wszystkie dzieci z chwilą narodzin mają silną potrzebę ssania. Niektórym maluchom wystarcza ssanie piersi podczas karmienia i łatwiej znoszą chwilowy gorszy nastrój. Inne chciałyby się natychmiast pocieszyć, i ssać mogłyby bez przerwy. Jednak nie wszystkie mamy mają cierpliwość i wytrwałość aby sprostać wymaganiom takiego małego "ssaka" dlatego tak popularne jest wykorzystywanie w zastępstwie smoczka. W takich momentach smoczek daje dziecku ukojenie a mamie chwilę odpoczynku. Przydatny jest też podczas zasypiania.

Należy pamiętać aby za wszelka cenę dbać o higienę smoczka: często sterylizować, dobrze mieć przynajmniej dwie sztuki - przydają się podczas spacerów lub podróży gdy jeden z nich się zabrudzi.

Nie wszystkie smoczki są takie same. Produkty Suavinex charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, z użyciem najlepszych tworzyw. W całości zostały wykonane wyłącznie na terenie UE.

Firma Suavinex pochodzi z Hiszpanii zatem wszystkie produkty cechuje wyjątkowy design. Produkty tworzą niepowtarzalne w swym uroku kolekcje. Można skompletować zestawy w jednej linii wzorniczej. 

Smoczki Suavinex posiadają Atest Hiszpańskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
 
Smoczek ma anatomiczny kształt i wykonany jest z naturalnego lateksu, przeznaczony dla dzieci w przedziale wiekowym 4-18 miesięcy.

Uwaga: Smoczki się zużywają dlatego rekomendujemy wymianę co 1-2 miesiące


Suavinex to lider wśród hiszpańskich firm produkujących akcesoria dla dzieci. Butelki, smoczki akcesoria do jedzenia. Od 30 lat dba o dobre samopoczucie rodziców i szczęśliwy rozwój ich dzieci. Produkty Suavinex są wytwarzane wyłącznie na terenie Unii Europejskiej, należą do klasy bezpieczeństwa A.


Smoczki Suavinex polecane są przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej.

Firma kładzie również nacisk na estetykę wykonania swoich produktów, co często jak wiemy sami, jest to jeden z istotniejszych argumentów przy decyzjach zakupowych. Chcemy aby nasze dzieci od pierwszych
chwil, wokół siebie miały bezpieczne, wygodne ale i jednocześnie ładne przedmioty.