Summer Infant Niania Cyfrowa Baby Pixel

  • Dodaj recenzję:
  • 29796
  • Producent: Summer Infant
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • 1 099,01 zł

Summer Infant Niania Cyfrowa Baby Pixel

Kolorowy monitor wideo Summer Infant Baby Pixel 5.0 zapewnia rodzicom wyższy poziom bezpieczeństwa i kontroli. Dzięki innowacyjnej, zgłoszonej do opatentowania technologii, Baby Pixel pomaga rodzicom łatwiej widzieć i słyszeć dzieci w dzień lub w nocy. Wirtualna granica SleepZone wyczuwa ruch dziecka i ostrzega rodziców o przekroczeniu bezpiecznej granicy. Kamera Moonlite Night Vision Boost delikatnie rozświetli obszar widzenia, aby uzyskać wyraźny, kolorowy widok dziecka w ciemności, podczas gdy 360-przechyłowy układ sterowania kamerą na monitorze pozwala realistycznie obrócić widok. Dodatkowe funkcje, takie jak 5-calowy kolorowy ekran dotykowy LCD, funkcja aktywacji głosowej (VOX), funkcja budzenia i temperatury sprawiają, że jest to doskonała niania do obserwacji dziecka.

Specyfikacja :
- zwiększona intensywność nocnego widzenia w Moonlite™, aby dziecko było jasne jak na dzień dzięki delikatnemu oświetleniu pokoju dziecinnego.
- unikalna granica wirtualna Sleepzone™ ostrzega rodziców, gdy dziecko wychodzi poza ustawioną wirtualną granicę
- 360-przechyłowy układ sterowania kamerą umożliwia glądanie różnych kątów w pokoju dziecka poprzez pochylenie jednostki rodzica w górę i w dół lub z boku na bok
- kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości 5"
- technologia aktywacji za pomocą głosu (VOX) sprawia, że ekran wideo automatycznie informuje, gdy dziecko się porusza.
- 3x zoom cyfrowy ze zdalnym panoramowaniem i skanowaniem
- wyświetlacz temperatury i zegarem
- aktywowane dźwiękiem lampki LED
- dwukierunkowa komunikacja
- zdalnie sterowana lampa nocna o delikatnym blasku z 2 opcjami kolorystycznymi. Czerwony pomaga dziecku zasnąć, podczas gdy niebieski działa jak światło nocne, aby uspokoić dziecko, gdy śpi.
- port Micro USB
- przycisk oszczędzania energii,
- wskaźniki niskiego poziomu baterii i wskaźnika poza zasięgiem
- zakres 240 m
- możliwość dodania maksymalnie 3 dodatkowych kamer do monitorowania wielu pokoi

W zestawie:
- kamera
- jednostka rodzica
- 2x europejskie adaptery
- klipsy zabezpieczające przewód
- zestaw do montażu na ścianie
- instrukcja

Wymiary opakowania:
- szerokość cm
- wysokość cm
- długość cm

Marka Summer Infant powstała w 1984 roku i od tego czasu stara się tworzyć najlepsze produkty aby zadowolić wszystkich rodziców na całym świecie! Wszystkie produkty są dokładnie przetestowane i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, ich innowacyjność sprawia, że wytrzymują próbę czasu. Producent współpracuje z profesjonalnymi doradcami, pediatrami, specjalistami od rozwoju dziecka, aby upewnić się, że każdy produkt jest bezpieczny i korzystny dla dzieci.

"Dostarczamy to co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka", to nie tylko deklarowany cel marki, ale również obietnica dla Rodziców.

Wiek: Od 0 lat
Płeć: chłopiec/dziewczynka
Kolor: biały/czarny
Materiał: plastik