Summer Siedzisko Super Seat 4w1 Pink

 • Dodaj recenzję:
  • 13646
  • Producent: Summer Infant
  • Dostępność: Wysyłka 48-96h
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • szt.
  • 259,00 zł / szt.

  Summer Infant Siedzisko Super Seat 4 w 1 Pink
  Numer kat. 13646

  4 etapowy SuperSeat® oferuje 360 ° mnóstwo zabawy na podłodze, na świeżym powietrzu, a także podczas karmienia w domu lub restauracji. Jest to bezpieczne i wygodne dla Twojego dziecka, oraz pozwala rosnącemu dziecku rozpocząć interakcję z otaczającym go otoczeniem. Siedzisko dzięki czterem etapom pozwala na korzystanie z niego już od 6 miesiąca życia, aż do 36 miesięcy z możliwością przekształcania go do odpowiedniego etapu rozwoju Malucha. Razem z SuperSeat® marki Summer Infant dziecko może doświadczyć wielu zabaw podczas siedzenia. Jest to idealny produkt, który dostarczy dziecku wielu rozrywek, bezpieczne i szczęśliwie!

  Cztery etapy stymulujące rozwój:

  1. Fotelik dla niemowląt.
  Gdy Twoje dziecko zaczyna siedzieć fotelik został wyposażony w wyściełaną wkładkę z pianki, która zapewni dziecku bezpieczne i wygodne siedzenie z odpowiednim wsparciem pleców.

  2. Centrum aktywności 360 ° z zabawkami do stymulacji koordynacji ręka-oko.
  Gdy Twoje dziecko zaczyna interesować się otaczającym światem, chcesz mieć pewność, że będzie bezpieczne. Dzięki specjalnej obrotowej tacy 360 stopni Twój mały uczeń będzie zaciekawiony i zajęty podczas zabaw ze specjalnie umieszczonymi zabawkami odpowiednimi dla wieku. Zabawki obejmują sortownik z różnymi kształtami, labirynt z o różnych kształtach elementami, gryzaki w kształcie kluczyków, oraz obracaną kulkę.

  3. Miękkie siedzisko do karmienia.
  Ten produkt wygodnie staje się miejscem do karmienia dla Twojego maleństwa. Tacka bez BPA może być łatwo usunięta, aby dziecko wchodziło i wychodziło z miękkiego fotela.

  4. Siedzisko podwyższające.
  Gdy maluch podrośnie, siedzisko może służyć jako element podwyższający, mocując go do krzeseł dla dorosłych. Teraz maluch może cieszyć się posiłkiem przy stole razem z tobą.

  Waga dziecka: do 15 kg

  Specyfikacja:
  - przeznaczone dla dzieci od 6 miesięcy do max 36 miesięcy
  - uniwersalna wielofunkcyjna budowa
  - zabawki stymulują koordynację ręka oko
  - rośnie wraz z dzieckiem
  - miękkie siedzisko z pianki dla większego komfortu
  - 360 ° obrotowa tacka z zabawkami, aby utrzymać dziecko zaangażowane
  - zestaw zawiera pasy bezpieczeństwa do użytku z większością krzeseł
  - 3 punktowe pasy bezpieczeństwa
  - pasy pozwalają na wykorzystanie siedziska jako krzesełko do karmienia
  - wyjmowana taca do mycia w zmywarce
  - produkt przeznaczony do stosowania na krześle z siedziskiem o wym.minimum 38 (szer.) x 38 (głęb.) x 15 (wys.oparcia)

  Wymiary opakowania:
  - szerokość 43 cm
  - wysokość 37 cm
  - głębokość 22,5 cm

  Marka Summer Infant powstała w 1984 roku i od tego czasu stara się tworzyć najlepsze produkty aby zadowolić wszystkich rodziców na całym świecie! Wszystkie produkty są dokładnie przetestowane i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, ich innowacyjność sprawia, że wytrzymują próbę czasu. Producent współpracuje z profesjonalnymi doradcami, pediatrami, specjalistami od rozwoju dziecka, aby upewnić się, że każdy produkt jest bezpieczny i korzystny dla dzieci.

  "Dostarczamy to co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka", to nie tylko deklarowany cel marki, ale również obietnica dla Rodziców.

  Wiek: Od 6 miesięcy