Tornister szkolny z wyposażeniem Step by Step Touch - Top Soccer

  • Dodaj recenzję:
  • 00129105
  • Producent: Step by Step
  • Dostępność: Ekspresowa Wysyłka
  • Historia ceny
  • szt.
  • 619,00 zł 555,00 zł
-10%

Pięcioczęściowy zestaw przyborów szkolnych z motywem piłki nożnej: tornister, dwa piórniki z wyposażeniem, worek na obuwie oraz portfel.

Specyfikacja tornistra
System Anatomic Air – ergonomicznie uformowany tył tornistra oraz wykonanie z materiałów przepuszczających powietrze zapewniają wysoki komfort użytkowania. Ergonomicznie ukształtowane paski, wypełnione miękkim materiałem, nie uciskają ramion. Możliwość regulacji wysokości położenia tornistra. Paski można unieruchomić w określonym położeniu, co gwarantuje idealne rozłożenie ciężaru tornistra.

Tornister dodatkowo wyposażony jest w pas piersiowy, pod klapą dedykowane miejsce na piórnik. Posiada on również rączkę do noszenia oraz uszko do powieszenia np. przy ławce szkolnej. Na przedzie tornistra oraz z tyłu znajdują się liczne światełka i paski odblaskowe, zapewniające bezpieczeństwo na drodze. Tornister posiada solidnie wykonany metalowy zatrzask ze światełkiem odblaskowymi. Szerokie gumowane stópki zabezpieczają tornister od spodu przed wilgocią i brudem. Tornister posiada komorę główną oraz 5 dodatkowych kieszeni, w tym: elastyczną wewnętrzną przegrodę małą wewnętrzną kieszonkę na zamek praktyczne boczne kieszonki z miejscem na bidon (maks. do 0,6l) kieszonkę przednią, zabezpieczoną termofolią, która idealnie zabezpieczy śniadanie i słodycze przed ciepłem.

Wymiary: 36 x 26 x 38 cm
Waga:
1,16 kg
Pojemność: 20 l

Piórnik z wyposażeniem zamykany na suwak z wygodnym pullerem. Wyposażenie piórnika: 12 kredek cienkich, 7 kredek grubych, gumkę do mazania, temperówkę, plan lekcji, ekierkę, ołówek, linijkę. Wymiary: 20,5 x 14 x 4 cm.

Piórnik tuba zapinany na zamek błyskawiczny gwarantujący łatwy dostęp do przyborów szkolnych. Wymiary: 21 x 6,5 x 8 cm.

Worek na obuwie z możliwością zawieszenia przy plecaku. Zamykany jest na sznurek, który został poprowadzony tak aby po zamknięciu worek można było nosić na plecach. Dodatkowo ma małą boczną kieszonkę zamykaną na suwak. Wymiary: 31 x 37,5 cm.

Portfel zapinany na rzep z kieszonka na legitymację, uszkiem do kluczy, przegródką na zdjęcia, przegródką na banknoty na banknoty oraz zawieszką na szyję. Wymiary: 13,5 x 10,5 x 1,5 cm.