Kim jesteśmy

Jestem partnerką, mamą i całą resztą…

Inspiracją w stworzeniu wyjątkowego miejsca z nietuzinkowymi produktami były moje dzieci. Potrzeba szukania funkcjonalnych, wyjątkowych i niszowych artykułów dziecięcych sprawiła, że było mi mało wiedzy i ciekawości. I co, i stało się mój sklep powstał w grudniu 2010 roku. Sama nie wiem kiedy to minęło, wręcz niesamowite, dzieci już prawie samodzielne, a ja ciepłe bamboszki – nie, nie, nie. Nie mam mowy, jestem energiczną mamą trójki moich dzieci - to trzy wartościowe, mądre i piękne kobiety :). No i pasja mój sklep, w którym ciągle coś zmieniam, przestawiam i dokładam. Lubię to i kontakt z moimi klientami. Często odwiedzają mnie stali klienci z którymi można uciąć pogaduchę na przeróżne tematy.

Może zacznę trochę zmieniać temat na ten związany z asortymentem, który znajdziecie w sklepie. Kochani rodzice, babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie, siostrzyczki i braciszkowie w asortymencie posiadamy produkty wyprawkowe, pościelowe, związane z jedzeniem, podróżowaniem, urządzeniem pokoju, ubrankami i zabawkami.

Mnóstwo najlepszych producentów: La Millou, Maileg, Djeco, B.Box, Beaba, Done by Deer, Janod, Little Dutch, Londji, Scoot and ride i wiele innych. Każdego dnia jesteśmy do Państwa dyspozycji kiedy trzeba doradzić, rzetelnie zrealizować wysyłkę zakupionych przez Państwa produktów, a wszystko to przy miłej atmosferze.

 

Drodzy klienci mamy do Was gorącą prośbę, nieśmiało chcemy poprosić Was o komentarze, spostrzeżenia i sugestie. Wszystko po to, aby stawać się sklepem bardziej przyjaznym dla Was. W związku z tym przygotowaliśmy coś na rozbudzenie Waszych opinii:

 

„Wszystkie dzieci o tym wiedzą,

Że opinie Wszyscy śledzą.

My czytamy i piszemy,

Ale jakieś dostać chcemy.

Więc rozpiszcie się Kochani,

A Świat pozna co tu mamy.

Wielkie rzeczy można pisać,

W komentarzach sklepu, Googla, Face’a, Insta.

Wszystkie wpisy przeczytamy,

A najlepsze nagradzamy.

 

Dziękujemy za treściwe opinie i zapraszamy do zakupów w Kinderland24.com.pl